Przejdź do głównej zawartości

WARSZTATY

Praktyczne warsztaty "Kiedy Mały i Duży Czuje Złość"
dla rodziców, pedagogów, nauczycieli - od 2006 roku!
"Kiedy Mały i Duży Czuje Złość" - to warsztaty, które pokażą Ci, jak sobie radzić z negatywnymi emocjami, takimi jak złość, gniew, agresja. Które pomogą zobaczyć przyczyny własnej złości, oswoić negatywne emocje, nauczyć siebie i dzieci wyrażania uczuć bez okazywania agresji. Pokażę Ci skuteczne sposoby rozwiązywania sytuacji, gdy dziecko pada ofiarą złości i buntu.
MOŻESZ
1. Dowiedzieć się jak radzić sobie z buntem, agresją dzieci.
2. Zastanowić się nad źródłem własnej złości.
3. Nauczyć dzieci wyrażania uczuć bez okazywania agresji.
4. Odnaleźć zapomniane potrzeby.
5. Oswoić negatywne emocje.
6. Lepiej zrozumieć siebie i swoje dziecko. 
7. Poprawić jakość swoich kontaktów z dzieckiem.
8. Poznać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania
9. Nauczyć się nowych metod postępowania
Warsztaty są bogate w ciekawe ćwiczenia i scenki, które skłaniają do refleksji i pozwalają poczuć i zrozumieć temat zajęć. Teoria jest podana w prosty, przystępny sposób oparty na przykładach z życia.

CO JESZCZE
- Odkryjesz prawdziwą tajemnicę złości.
- Będziesz mieć okazję, do zabawy i zajrzenia w głąb siebie.
- Wzbogacisz się wymieniając doświadczeniami.
- Poznasz innych rodziców, którzy mają podobne problemy.
- To również możliwość skorzystania z indywidualnej konsultacji z ekspertem. 

- W czasie przerw zapraszamy na przepyszną kawę i herbatę.

OPINIE UCZESTNIKÓW
„Super warsztaty. Polecam każdej mamie i każdemu tacie, a nawet babci i dziadkowi, którym często brakuje sposobów na wnuki. Każde dziecko nawet najbardziej spokojne potrafi się złościć, obrażać, jak to się mówi "strzelać focha", a Basia na warsztatach nauczyła mnie, jak sobie z takimi sytuacjami radzić. Choćbyśmy nie wiem, jak się starali, nie unikniemy chwil złości, frustracji, gniewu. Ja już wiem, co mogę z tym zrobić. A i moje dzieci nauczyły się mówić, co czują. Basia jest niesamowicie energetyczną i charyzmatyczną osobowością, świetnie się jej słucha, łatwo się przed nią otwiera i dużo się ze spotkań z nią wynosi. Dziękuję Basiu." Edyta Manecka-Sztok, Kraków

"Serdecznie polecam warsztaty Basi! - dobra energia, intuicja i entuzjazm poparty wiedzą i doświadczeniem - oto co poczułam od pierwszego spotkania. :) Basia ma w sobie tyle pozytywnej energii, że jej warsztaty przemawiają od 'pierwszego wsłuchania' GORĄCO POLECAM!!!" Ania Majer, Warszawa

"Podczas warsztatów w przystępny, zrozumiały sposób Barbara nie tylko przekazuje wartościowe informacje, ale zmusza nas do refleksji a poprzez ciekawe ćwiczenia mamy możliwość w pełni poczuć i zrozumieć temat zajęć. 
Wszystkim rodzicom gorąco polecam zajęcia bo naprawdę warto. 
Pozdrawiam Cię Basiu." Damian Jańczak - Katowice


"Dziękuję za warsztaty, dzięki nim już czuję się bardziej świadomą mamą, przez co moje dzieci są szczęśliwsze :-) czekam na następne..czuję niedosyt." Agnieszka Kuk, Kraków

"Basiu, chcę Ci podziękować za rewelacyjne warsztaty "kiedy mały i duży czuje złość". Minęło już kilka lat od czasu, kiedy w nich uczestniczyłam, a do dziś korzystam z tej wiedzy. Jesteś jedną z nielicznych trenerek/nauczycieli (a z racji profesji znam ich baaaardzo dużo), którzy potrafią sprowadzić wiedzę do codziennej praktyki. A o to przecież nam chodzi. Co ciekawsze zdobyte na tych warsztatach umiejętności przydają mi się nie tylko przy dzieciach, ale również w biznesie. Polecam te warsztaty jako konieczne dla wszystkich rodziców, tych co chcą być rodzicami a nawet dla tych którzy chcą skuteczniej sprzedawać czy zarządzać. Opanowanie emocji rozmówcy i własnych to podstawa komunikacji czy z małym czy z dużym. Pozdrawiam Cię serdecznie. Renata" Renata Kozłowska, Warszawa

Warsztaty prowadzi: Barbara Dziobek - pedagog, rodzic, trener i coach, autorka artykułów, kursów i warsztatów dla rodziców na temat: wychowania, rozwijania inteligencji emocjonalnej u dorosłych i dzieci, radzenia sobie z trudnymi emocjami, budowania porozumienia między rodzicami a dziećmi. Realizuje treningi umiejętności wychowawczych dla rodziców i pedagogów, specjalista w radzeniu sobie ze złością i uzdrawianiu relacji rodzice-dzieci. Jest autorką pierwszego internetowego kursu o złości dla rodziców "Rozumiem Twoją Złość" oraz Wirtualnej Akademii Rodzica. Założycielka Małopolskiego Instytutu Rozwoju Rodziców, autorka bloga www.WychowacDziecko.pl

Termin: sobota, 10:00 - 16:00
Miejsce: szczegóły wkrótce
Cena: z kosztem sali 650 zł od osoby, bez kosztu sali 550 zł
Drugi rodzic minus 100 zł

Chcecie zorganizować takie warsztaty w swoim mieście? :)
Napiszcie do mnie na adres RozwojRodzicow@gmail.com
Opinie na temat mojej pracy: opinie o warsztatach ; o pracy indywidualnej

Zapraszam serdecznie,
Barbara Dziobek
Małopolski Instytut Rozwoju Rodziców

Komentarze

 1. Muszę to napisać - BŁAGAM - zorganizujcie takie warsztaty we Wrocławiu! Potrzebuję jak powietrza tej wiedzy i wsparcia w walce ze zbuntowanym dwulatkiem.. help..!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam serdecznie. Nie mam możliwości zorganizowania samodzielnie warsztatów w mieście, w którym nie mieszkam i nikogo nie znam. Jednak bardzo chętnie przyjadę do grupy rodziców, którzy się zorganizują.

   Rozumiem, że jest to dla Pani ważne, wobec czego zapraszam do Krakowa - znajdzie się jeszcze miejsce na warsztatach w najbliższą sobotę, tj. 14 kwietnia.

   Usuń
 2. Witam serdecznie,
  czy można liczyć na to, ze w wakacje odbędą się takie warsztaty? W Krakowie oczywiście.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,

  Z ciekawością przejrzałam Pani portal. Zgadzam się z autorką postu z 14 marca, że takie warsztaty przydałyby się we Wrocławiu. Stąd pytania:

  -czego potrzeba do zorganizaowanie warsztatów? miejsca?jakie ma spełniać warunki?

  -czy podczas warsztów korzysta Pani też z cateringu?

  -ile osób musi być w grupie, żeby organizacja była opłacalna?

  -jakie terminy wchodzą w grę?

  -koszt warsztatów?

  -czy jest Pani zainteresowana organizacją takich warsztatów we Wrocławiu?

  Nie zajmuję się zawodowo organizacją warsztatów, nie ofertuję Pani usług, jestem mamą, która zna wiele innych mam we wrocławiu, które chętnie by się czegoś nauczyły o wychowaniu dzieci:-) Mogę pomóc w zorganizowaniu warsztatu!

  jeśli jest pani zainteresowana proszę o kontakt.

  Mój mail: wmagaj@wp.pl

  pozdrawiam

  Malgorzata Gajewska

  OdpowiedzUsuń
 4. Wkrótce warsztaty we Wrocławiu! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam,
  Kilka lat temu uczestniczyłam w tych warsztatach jednak potrzebuję odświeżyć wiadomości, czekam więc niecierpliwie na nowy termin warsztatów w Krakowie.
  Pozdrawiam
  Katarzyna Sz

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj Katarzyno, w najbliższym czasie będą te warsztaty w formie kursu on -line, na który serdecznie zapraszam! :)

  Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam, mam pytanie :) czy warsztaty o złości będą ponawiane? Czy tylko w Krakowie są dostępne? Moze jest szansa na Warszawę??? Czy moze kurs on- linę o tej tematyce jest juz dostępny? Bardzo prosze o odpowiedz Ania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Aniu,
   kurs on-line będzie na pewno teraz na jesieni, przełom września-października. Informacja pokaże się na blogu, w rubryce ogłoszenia, jak i w mailu ode mnie - jeśli jesteś zapisana na biuletyn na pewno ją otrzymasz.

   Pozdrawiam ciepło.

   Usuń
 8. Witam
  nadszedł przełom września i października - czy będzie Pani organizowała kurs o złości online? Pozdrawiam
  Elwira

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam,
   termin kursu o złości troszkę się przesunął, ale na pewno się odbędzie. Pozdrawiam. :)

   Usuń
 9. Witam.
  Ja prowadzę z żoną Rodzinny Dom Dziecka i takie warsztaty chciałbym raz w miesiącu :) Na kursy online nie mam czasu a po za tym warsztaty to warsztaty. Straszne braki w tej kwestii....w naszym kraju.
  GG9228067
  Kuj-pom

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kujawsko-pomorskie? To może zorganizowalibyśmy je u Państwa? Potrzebna jest sala, albo duży pokój i grupa chętnych rodziców. Niestety nie używam GG. Proszę o kontakt na maila, a potem ew. Skype. Pozdrawiam! :)

   Usuń
 10. Proszę o zorganizowanie takich warsztatów w miejscowości Rajcza woj Śląskie powiat żywiecki tu jest dużo młodych matek które napewno by przyjęły taka pomoc najlepiej początkiem maja z góry dziękuję proszę o jakas odpowiedz na mój profil facebook Ilona Tomala

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Ilono,
   witam serdecznie i chętnie z Pani pomocą zorganizuje takie warsztaty w Rajczy. Na facebooku znalazłam 5 osób, które się nazywają tak jak Pani. Bardzo proszę o kontakt mailowy i napisanie do mnie na adres: rozwojrodzicow@gmail.com. Albo po prostu o telefon, mój numer to 504 094 711.

   Pozdrawiam ciepło i mam nadzieję do usłyszenia i zobaczenia wkrótce! :)

   Usuń
 11. Witam, a kiedy w Warszawie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak tylko się zorganizujecie i mnie zaprosicie. ;) Jestem otwarta na współpracę. Aby zorganizować warsztaty w innym mieście potrzebuję osób które są na miejscu i zajmą się organizacją, znajdą odpowiednie miejsce, poszukają chętnych wśród rodziców. Wtedy wyznaczamy termin, a ja włączam się w promocję na mojej stronie i FB. Pozdrawiam ciepło.

   Usuń
 12. "Kiedy Mały i Duży Czuje Złość" czy będzie realizowany on-line?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To warsztaty 5-cio godzinne, mało prawdopodobne, aby ktoś kto ma dzieci, mógł tyle w domu wysiedzieć przy komputerze. Dlatego warsztaty "Kiedy Mały i Duży Czuje Złość" zrobiłam w formie kursu internetowego, na który serdecznie zapraszam. W tej formie nosi nazwę: Rozumiem Twoją Złość i oferuje jeszcze więcej niż warsztaty. Podaję link do strony: http://wychowacdziecko.blogspot.com/2014/05/rozumiem-twoja-zosc-e-kurs-dla-rodzicow.html

   Usuń
 13. Czy do kończ roku będę jeszcze warsztaty o tej tematyce ? Bardzo proszę o informację bo chętnie wezmę w nich udział

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo ciekawa strona Pani Barbaro! chętnie będę wracać i doczytywać. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 15. Witam, czy są organizowane warsztaty w Szczecinie? Jeśli nie, czy byłaby Pani zainteresowana przyjazdem do zorganizowanej już grupy? marta.kostarczyk@gmail.com Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, sama nie organizuje warsztatów w całej Polsce, ale chętnie przyjadę do zorganizowanej grupy, nawet do Szczecina. :) Dziękuję za telefon i do zobaczenia! :)

   Usuń
 16. Dzień dobry, czy jest jeszcze szansa na takie warsztaty w Krakowie? Pozdrawiam
  Joanna Kogut

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój wpis!