Przejdź do głównej zawartości

SESJE 1/1


Sesje Indywidualne są dedykowane nie tylko rozwiązywaniu bieżących problemów w relacjach z dziećmi, również uzdrawianiu relacji ze sobą, swoim ciałem, z wewnętrznym dzieckiem, ze swoimi rodzicami, innymi ludźmi oraz wszystkimi obszarami życia. Ze wszystkim łączy nas określona relacja i to ona decyduje o tym, jak nam się w tej sferze życia wiedzie.

Sesje indywidualne prowadzą do osobistego i duchowego wzrostu poprzez wgląd i lepsze poznanie samego siebie, swoich myśli, przekonań, emocji, nawykowych reakcji i schematów zachowania. Ujrzenie ich w pełnym świetle daje możliwość podjęcia decyzji, co do ich zmiany oraz wypracowania nowych sposobów myślenia, odczuwania i działania. 

Owocem tego jest bardziej świadomy sposób funkcjonowania i tworzenie szczęśliwszych i bardziej harmonijnych związków nie tylko z dziećmi, a w każdym obszarze życia. 

JAK WYGLĄDAJĄ SESJE 

Podczas sesji zwracamy uwagę na przyczyny problemów, patrzymy na ukryte za nimi przekonania, myśli, emocje, działania oraz odkrywamy nieświadome wzorce, które utrudniają nam funkcjonowanie lub uniemożliwiają zmianę. Głębokie wglądy, wyciszenie i uważność podczas sesji, zwiększają klarowność myślenia, inteligencję emocjonalną, umiejętność komunikacji i przekładają się na budowanie porozumienia z innymi ludźmi poza sesją. 

Doraźnie sesje pomagają poradzić sobie z trudnymi emocjami i od razu poczuć się lepiej tu i teraz. Możemy popracować nad zalewającymi Cię odczuciami takimi jak złość, gniew, agresja, smutek, lęk, wstyd, poczucie winy. 

Brak kontaktu z emocjami

Czasem nawykowe i długotrwałe tłumienie emocji powoduje, że czujemy się od nich odcięci. Postrzegamy swoje życie emocjonalne jako płaskie i mało dynamiczne. Niewiele nas porusza, a jeśli tak to na krótko. Nie potrafimy budować trwałych związków z ludźmi i z trudem dostrzegamy we wszystkim głębszy sens. Wtedy popracujemy nad skontaktowaniem się z emocjami. 

Owoce sesji 

Większa świadomość myśli, przekonań, emocji i nawykowych sposobów reagowania oraz blokad energetycznych i wzorców karmicznych, pozwala je zmienić, co zmienia jakość naszego życia i często uzdrawia nasze ciało. 

Skutkiem sesji jest rosnące poczucie zrozumienia siebie i otaczającego świata, a także większa świadomość na temat tego, co jest dla nas samych naprawdę ważne. To daje więcej spokoju, radości, sensu w życiu, poczucia wolności i kierunku. 

SPOSÓB PRACY 

Stosuję zintegrowane podejście łącząc opowiadanie historii z wiedzą i doświadczeniem przebudzonego terapeuty oraz podejście coacha ze skutecznością trenera biznesu, co daje niezwykle szybkie i trwałe rezultaty w poprawie samopoczucia i funkcjonowaniu.

Jeśli lubisz słuchać historii i opowiadać o sobie, możesz po prostu w ramach sesji ze mną porozmawiać, a uzdrowienie i zmiana przyjdą łagodnie i wślizgną się do Twojego życia niemal niezauważalnie. Lecz poznasz je po owocach :)

Jeśli lubisz konkrety i potrzebujesz czuć, że nad czymś pracujesz oraz chcesz mieć kontrolę nad każdym krokiem i postępem, to możesz wybrać któryś z poniższych rodzajów sesji. Sprawdź, który Cię przyciąga lub możemy po kilku minutach rozmowy razem zdecydować, co będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

RODZAJE SESJI: 

 •  RTZ - Racjonalna Terapia Zachowania jest dedykowana:
  - pomocy emocjonalnej (przeżywasz obecnie lub dźwigasz od lat trudne emocje jak złość, gniew, smutek, lęk, wstyd, poczucie winy, czy przygnębienie - ich nasilenie lub wyrażanie sprawia Ci problem, powoduje stres, utrudnia codzienne funkcjonowanie);
  - pracy z samoograniczającymi przekonaniami (Twój sposób myślenia nie pomaga Ci w realizacji planów i osiąganiu celów);
  - zmianie niekorzystnych reakcji i zachowań;
  - rozwiązywaniu problemów spowodowanych wszystkim powyżej. 
"Sesja była całkiem inna niż się spodziewałam. Obawiałam się opowiadania o problemach, tak naprawdę nie załatwiając ich, jak to było do tej pory, ale to nie było potrzebne. Mam wrażenie, że więcej dowiedziałam się o sobie w trakcie tych parudziesięciu minut, niż godzinami u psychologa. Jesteś Basiu nastawiona na działanie, a to oznacza konkretną pracę, która daje konkretne wyniki i widoczne, namacalne rezultaty. Bardzo dziękuję za dzisiejszą rozmowę online i spokój. Myślę, że w końcu znalazłam to, czego szukałam. A co do efektów sesji dzisiejszej...  jest we mnie teraz więcej nadziei, niż czułam przez ostatni rok." 
Monika Barcik, mama dwójki dzieci (lat 5 i 2), Kraków.

 • Coaching - jest bardziej zorientowany na tworzenie nowych rozwiązań, osiąganie celów i wprowadzanie pozytywnych zmian w życiu. Możesz też wybrać Coaching Rodzicielski - to współpraca między rodzicem/rodzicami, a coachem, którego zadaniem jest pomóc zrealizować rodzicielskie cele oraz zadania. W pracy coachingowej to klient, w tym wypadku rodzic, jest ekspertem, ponieważ to on sam najlepiej zna swoje dziecko. 
"Miałem możność dwukrotnie skorzystać z sesji online u Basi. To niezwykła przyjemność, gdyż Basia jest mądrą, kompetentną osobą, obdarzoną niezwykłą empatią, potrafiącą słuchać, spostrzegawczą i konkretną. I delikatną. W umiejętny sposób pozwala rozmówcy dojść do ciekawych spostrzeżeń i autorefleksji, które mogą być początkiem zmiany postępowania w takim kierunku, by życie stawało się bardziej wartościowe, a stosunki międzyludzkie - przyjazne i nietoksyczne. Poza tym Basia ma łagodny, uspokajający, przyjazny głos, co zdecydowanie sprzyja rozmowie. Dziękuję Ci, Basiu!" Łukasz Bernady, ojciec dwóch synów (lat 8 i 18), redaktor, Poznań 

 • Konsultacje rodzicielskie - mogą dotyczyć zarówno kłopotów rodziców o podłożu wychowawczym, jak i sfery rozwoju psychomotorycznego dziecka oraz obserwowanych przez rodziców trudności i zachowań, które wywołują ich niepokój. Podczas konsultacji rodzice przedstawiają problem i zostaje udzielona porada z zaproponowaniem planu działania. 
"​Basiu, dziękuję Ci za tych 10 indywidualne spotkań, które ze mną przeprowadziłaś online. Podczas których ​pokazałaś mi w praktyce, że można rozwiązać każdy problem prowadząc uważną i skierowaną na drugiego człowieka rozmowę.​ Nie teoretyzuje​sz​, lecz angażuje​sz​ uczestnik​a​ do zastosowania konkretnych metod w praktyce, w rozwiązywaniu problemów pomiędzy ​rodzicem ​​a​​ ​dzieckiem. ​Twoje konsultacje w swoim zamiarze służyć mają nawiązaniu bliższego kontaktu z własnym dzieckiem, ale ich "skutkiem ubocznym" może być poprawienie relacji również z innymi ludźmi, z którymi przebywamy na co dzień, pracujemy, żyjemy, czego ​osobiście ​do​ś​wiadczyłem​. Widać, że ​posiada​sz​ bogatą i usystematyzowaną wiedzę​,​ popartą własnym doświadczeniem życiowym oraz konsultacjami udzielanymi innym rodzicom.​ ​Podczas dyskusji ​z Tobą odkrywałem​ na nowo prawdy, o których zdarza​ło mi​ się zapomnieć w codziennym życiu pełnym pośpiechu.​ ​Basiu,​ uczy​sz​ wrażliwości na małego człowieka. Dzięki rozwijaniu tej umiejętności sta​łem​ się również bardziej otwarty na osoby dorosłe, w których wnętrzu, gdzieś głęboko, ukryte jest tak naprawdę małe dziecko.​" Arkadiusz Lesk, tata 3-latka

Jeśli chcesz, możesz:
- od razu wybrać któryś z przyciągających Cię powyższych wariantów pojedynczego spotkania lub
- umówić się po prostu na sesję indywidualną, w której już po kilku minutach rozmowy zdecydujemy razem, co będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie;
- rozważyć spotykanie się regularne przez pewien czas; wystarczy wówczas umówić się na pierwszą sesję i ustalimy co dalej. 

CZAS, MIEJSCE, ZGŁOSZENIA I PŁATNOŚĆ:

Łączymy się przez telefon, Messenger, WhatsApp lub Zoom
 •  1 godz 250 zł
 •  1,5 godz. 350 zł                     
 • 2 godz. 400 zł 
Zamawiamy sesję przekazując wsparcie poprzez buycoffe: 
- wybieramy torebkę kawy i wpisujemy koszt wybranej sesji;
- można „Dodać wiadomość” i wpisać rodzaj wybranej sesji i preferowanych dni i godzin na sesję, a także imię i nazwisko, jeśli Twój adres email ich nie zawiera;
- w odpowiedzi otrzymasz automatyczne podziękowanie od buycoffee a ode mnie e-mail z konkretnymi propozycjami terminu;
- po umówieniu terminu zdzwaniamy się na sesję.

"Serdecznie polecam sesje z Basią. Profesjonalne, indywidualne podejście do osoby. Pomimo faktu, że sesja odbyła się online, to Basia potrafiła stworzyć atmosferę bezpieczeństwa. Basię odebrałam jako osobę ciepłą, serdeczną, potrafiącą zrozumieć i wczuć się w sytuację, emocje drugiej osoby. Podczas sesji skupiłyśmy się na trudności związanej z moimi dziećmi. Sesja poprowadzona była w taki sposób, że teraz mam motywację, ale również konkretne narzędzia do zmiany. Jestem bardzo usatysfakcjonowana." 
Joanna Kędzierska, mama Marysi 12 m-cy i trzyletniej Zosi

 "Witaj Basiu, piszę zaraz po konsultacji z Tobą. Czuję się teraz spokojniejsza i zadowolona, czuję motywację do dalszego działania, stosowania otrzymanych od Ciebie cennych wskazówek. Sądzę, że podejdę teraz do różnych trudnych sytuacji z większą pewnością siebie a zarazem spokojem, że sobie poradzę, że jest wyjście i nie muszę uciekać się do różnych uznanych powszechnie nieskutecznych i niemiłych sposobów typu klapsy itp.  Podoba mi się Twoje pozytywne podejście do mnie, mojej córki - zaakcentowanie naszych mocnych stron. Podoba mi się też sformułowanie, że mogę użyć jej języka, jej kodu. I że nie oznacza to rezygnowania z mojej osobowości, czy zaprzeczania swoim mocnym stronom charakteru, a ma służyć naszej lepszej komunikacji. Dziękuję Ci za te myśli, uporządkowanie ich, analizę konkretnej sytuacji. PS.  Tylko jedna sesja i już pierwszy sukces!" Marta Świtała, mama 6-latki. 

"Jestem wdzięczna za rozmowę z Basią Dziobek. Ta rozmowa online bardzo dużo mi dała. Spojrzałam na całość moich 3 sytuacji z wnukami inaczej. Ciekawe, mądre pytania, uważność w słuchaniu, pozwoliły mi czuć się bardzo docenionym. To wielki dar, którym Basia dzieli się z innymi. Polecam zainteresowanym osobom skorzystać zarówno z rozmowy, jak też z kursu internetowego "Rozumiem Twoją Złość", w którym wzięłam udział. Basia jest niezwykłą osobą, ma duże zrozumienie tego co się dzieje, a jej głos uspakaja, tonuje. Bardzo chciałabym kiedyś z nią pracować... :)" 
Małgorzata Charaszkiewicz, babcia 7 wnucząt, Coach ICI, Familly Coach &couples, Tarnów

Aby zamówić sesję wejdź na:
Do usłyszenia! :)
Barbara Dziobek

Komentarze