Przejdź do głównej zawartości

Bezpłatny webinar EMOCJE - Przeszkody (czy Narzędzia) na Drodze do Przebudzenia 09.05.24

Emocje mogą być zarówno przeszkodami jak i narzędziami na drodze do przebudzenia duchowego. To od nas zależy jak ich użyjemy. Jak używać emocji, aby stały się trampoliną do oświecenia? Będziemy o tym rozmawiać, a także medytować i przyglądać się wszystkiemu, co przeszkadza nam w doświadczaniu siebie jako czystej świadomości. 

Czwartkowe spotkania online, to webinary podczas których zagłębiamy się w wewnętrznej ciszy, medytacji, obserwacji, obecności świadka. Badamy osądzające myśli, przekonania, schematy i wzorce. Przyglądamy się odczuciom w ciele, emocjom, uczuciom, impulsom, pragnieniom. 

Celem tych spotkań jest wspólna medytacja oraz wzmacnianie uważności i umiejętności bezstronnej obserwacji. Zanurzamy się w świadomości bez atrybutów, w obecności świadka. 

To czas skupienia - czas wglądów i pogłębionej refleksji. Czas kontemplacji i świadomego inicjowania kolejnych etapów przebudzenia. Łączymy się w milczeniu, ale w razie potrzeby otwieramy się i zadajemy ważne prawdziwe pytania, szukamy odpowiedzi na osobiste palące nas problemy, wspieramy się i cieszymy prostą obecnością.

Webinary są częścią projektu Ścieżki Przebudzenia i powstały z pragnienia serca, aby spotykać się ponad podziałami, w Jedności, bez względu na nauczanie za jakim poszukiwacze duchowi i nauczyciele duchowości podążają. Poruszamy uniwersalne tematy, które dotyczą wszystkich na drodze duchowego rozwoju.

Chcemy by świat, który przedtem służył oddzieleniu, teraz służył Jedności. „Tam, gdzie się przedtem zagubiliście, teraz się odnajdziecie”. Chcemy, by relacje, w których był konflikt, teraz służyły przebudzeniu. Zapraszamy Przyjaciół z różnych ścieżek rozwoju duchowego, którzy potrafią spotkać się ponad podziałami, porzucić myśli o jedynej słusznej drodze i zbliżyć się do idei, że wszystkie drogi prowadzą do Domu.

EMOCJE - PRZESZKODY (CZY NARZĘDZIA) NA DRODZE DO PRZEBUDZENIA
Webinar 9 maja, godz 19:00 na Zoom.
Spotkanie potrwa około 1,5 godziny.

Tym razem tematem spotkania będą emocje - „tylko pośrodku swojego snu możesz w pełni przebudzić się, by widzieć, poznać, poczuć, objąć i przekroczyć swoje śnienie”.* Będziemy poprzez medytacje i wglądy budzić naszą Wyższą Świadomość. 

„Czucie, postrzeganie i doświadczanie wszystkiego, co dzieje się w was teraz i zawsze, oznacza ponowne zjednoczenie waszej świadomości z tym, czym jesteście.”**

Rozpoczniemy od wyciszenia i pozostawienia wszystkich spraw na zewnątrz.
- Będziemy medytować w Jedności i wspólnie zanurzymy się w wewnętrznej ciszy.
- Będziemy obserwować z ciekawością ekran umysłu i zauważać wszystko co się pojawia, bez osądzania, z pozycji świadka.
- Zrobimy ćwiczenie, które pozwoli nam poczuć bezgraniczność i ogrom naszej Istoty. 
- Zanurzymy się w żywym Polu, które przebudza, a które jest naszą własną prawdziwą tożsamością. 

W drugiej części spotkania będziemy się dzielić postrzeganymi przez nas przeszkodami do przebudzenia.
- Przyjrzymy się przekonaniom i lękom, jakie za nimi stoją.
- Postaramy się spojrzeć na nie z większej perspektywy i przejrzeć ich naturę.
- Poszukamy odpowiedzi na nurtujące nas pytania.
- Będziemy również inspirować się cytatami Mistrzów - Nauczycieli. 
- Możecie przygotować swoje ulubione (dotyczące tematu) i się nimi podczas spotkania podzielić. 

Spotkanie zakończymy medytacją wdzięczności i otwarciem na przejawienie się Świadomości Chrystusa w nas.
- Podczas spotkania posłużymy się oddechem Miłości.
- Zrelaksujemy napięcia w ciele.
- Użyjemy wizualizacji.
- Na koniec podzielimy się wrażeniami i odczuciami, które pojawiły się podczas webinaru.

Kolejność modułów może się zmienić :)

Kim jesteśmy?

Basia - Przebudzona Obecność Miłości, a także terapeuta RTZ, coach i trener. Pomagam zobaczyć i zmienić przekonania, które już nie służą, poradzić sobie z trudnymi emocjami, uzdrowić relacje. Od 2006 roku prowadzę ludzi do ich własnego rozwoju poprzez wgląd i lepsze poznanie samego siebie, organizuję warsztaty i kursy w obszarach związanych z wychowaniem dzieci, rozwojem osobistym, duchowością i rozwojem świadomości. Pomagam wypracować równowagę pomiędzy podróżą w głąb siebie, a rozwojem umiejętności lepszego radzenia sobie w życiu. Teraz, kiedy przebudziła się we mnie Obecność Miłości - Chrystusowa Świadomość, która pragnie przyspieszyć również Wasze przebudzenie, zapraszam Was poprzez różne wydarzenia do spotkania w Przestrzeni Łaski - Pola, które przebudza.

Leszek – na Ścieżce Przebudzenia jestem ponad 10 lat. W tym czasie uczestniczyłem  w wielu warsztatach, między innymi z zakresu Kursu Cudów, Drogi Mistrzostwa, Tantry i Metody Jose Silvy. W drodze opieram się także na prowadzeniu wielu nauczycieli różnych tradycji: Eckharta Tolle, Thicha Nhat Hanha, Sue Morter, Ruperta Spiry a przede wszystkim mówiącego poprzez wielu - Jeszuy/Jezusa. Zawodowo pracuję w marketingu i sprzedaży w firmie informatycznej. Po mojej stronie jest organizacja spotkań i to ja będę zazwyczaj do Was dzwonił i pisał. Do zobaczenia! :)

Zgłoszenia na webinar

Spotkanie jest darem serca i nie wymaga opłaty, ale możesz spotkać się z nami przy wirtualnej kawie, dzięki czemu będziemy mogli opłacić koszty Zoom :) Wybierz jaką lubisz, każda z nich przebudza, bo to kawa wdzięczności :) Jest to jednocześnie sposób zgłoszenia, Po wejściu na link i wybraniu kawy, możesz też dodać wiadomość z datą wydarzenia i swoim pytaniem dotyczącym tematu, tutaj: https://buycoffee.to/kawa-wdziecznosci
Możesz też przesłać zgłoszenie na maila:
SciezkiPrzebudzenia@gmail.com.

W obu przypadkach po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz od nas potwierdzenie zapisu i na 15 min przed spotkaniem link do pokoju na Zoom. Gdyby nie było tych wiadomości w „odebranych”, sprawdź proszę czy nie wpadły do folderu spam, 

Prosimy o zgłoszenia do czwartku do godz.15:30 poprzez:
https://buycoffee.to/kawa-wdziecznosci
Lub pisząc na adres: SciezkiPrzebudzenia@gmail.com

Zapraszamy serdecznie,
Basia i Leszek

Do zobaczenia! :)* Nowe Listy Jeszuy
** Choose Only Love

Komentarze