Przejdź do głównej zawartości

Jaki masz problem ze swoimi rodzicami?

Czasem wszystko idzie gładko jeśli chodzi o nasze dzieci i największe problemy mamy z naszymi rodzicami. To, co było kiedyś, rzutuje na nasze obecne relacje i powoduje, że wciąż nie czujemy się wystarczająco dobrzy.

Częste słowa krytyki pod Twoim adresem, brak akceptacji dla Twojego sposobu wychowywania dzieci, stylu życia, wyglądu, urządzania mieszkania, itd. Właściwie czasem masz wrażenie, że samo Twoje istnienie powoduje w nich niezgodę...

Dotkliwie odczuwasz brak akceptacji, czujesz żal, smutek, frustrację, bezradność, złość, poniżenie, a nawet poczucie krzywdy...


Wciąż pojawiają się myśli, sytuacje, problemy w tej relacji, które negatywnie wpływa na Twoje codzienne funkcjonowanie. Czujesz się z tym źle i zastanawiasz się jak postąpić, jak to zmienić, jaką podjąć decyzję?

Męczysz się z tym i nie daje Ci to spokoju, ale nie znajdujesz skutecznego rozwiązania, albo chowasz głowę w piasek i jednak nic z tym nie robisz. Jak długo jeszcze jest sens się z tym męczyć? 

Możesz odzyskać radość życia, energię, dobre samopoczucie, pewność siebie i godność zarówno jako rodzic, jak i jako dziecko w stosunku do Twoich własnych rodziców!

Jaką decyzję podjąć? Jak postąpić? Co zmienić w swoim podejściu i co Ci to da? Po co to robisz i czego tak naprawdę chcesz?

Kiedy spojrzysz wraz ze mną otwarcie, ze szczerością na problem, znajdziesz właściwe działania, słowa, rozwiązania. 

Spójrz, te pytania mogą Ci pomóc: 

  • Jakie myśli sprawiają, że czujesz się tak źle? 
  • Jakie uczucia wiążą się z tą sprawą?  
  • Skąd się wzięły? 
  • Jak możesz je zmienić? 
  • Jak chcesz się czuć?
  • Co Ci to da?

Weź kartkę i długopis i odpowiedz na nie. 

Jeśli wciąż jeszcze się męczysz, mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz zmienić to co czujesz w związku z daną sytuacją, jak również dręczące Cię myśli i hamujące przekonania. Jeśli zechcesz pomogę Ci to zmienić i pokażę, jak sobie z tym radzić w przyszłości.

Do 31 grudnia możesz skorzystać z mojej pomocy za 50% ceny! Normalna cena Sesji to 120 zł, ale do 31 stycznia możesz zapłacić tylko 60 złotych za godzinną Sesję i wreszcie poczuć ulgę.

Więcej szczegółów możesz znaleźć tutaj: Rozwiazac-swoj-problem-juz-teraz

Komentarze