Przejdź do głównej zawartości

Fragment kursu w Prezencie!

Z okazji Mikołaja przygotowałam dla Ciebie coś wyjątkowego. Już 7 lat zajmuję się zagadnieniem złości i tym, jak radzić sobie ze złością dziecka i swoją. Naprawdę mogę Ci pomóc. Jeśli mnie jeszcze nie znasz, to tutaj możesz przeczytać opinie na mój temat: Opinie.

Co wyjątkowego mam dziś dla Ciebie?

W dniach 6-8 grudnia, z okazji dnia św. Mikołaja, możesz otrzymać w prezencie fragment kursu Rozumiem Twoją Złość - czyli Jak Skutecznie Radzić Sobie ze Złością Swoją i Dziecka, Zdobyć Jego Szacunek, Zaufanie i Zbudować Swój Autorytet.

Fragment cenny z kilku powodów:


  • Po pierwsze dowiesz się jak mówić do dziecka o swojej złości. To w jaki sposób mówimy o swojej złości jest szalenie ważne! Może od razu spowodować kłótnię i prawdziwą awanturę, albo pomóc drugiej osobie zrozumieć Ciebie, naprawić szkodę i zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości!
  • Po drugie, możesz nauczyć się jak rozmawiać zarówno ze starszym dzieckiem, jak i z małym, np. 3-latkiem, na ten temat. Jest to omówione osobno, na konkretnych przykładach z życia. Do każdej sytuacji jest studium przypadku i konkretne podpowiedzi. Twoje dziecko robi problem przed wyjściem do przedszkola? Teraz już będziesz wiedzieć jak to bez nerwów załatwić!
  • Po trzecie, przekonasz się, w jaki sposób możesz wpływać na dziecko i jego zachowanie, które Ci nie odpowiada. Możesz nie tylko przyswoić sobie umiejętność słuchania, możesz też nauczyć się uczciwie wypowiadać swoje uczucia, by mieć wpływ na zachowanie dziecka.
  • Po czwarte, dzięki tej metodzie przekonasz się, że jako rodzic możesz być sobą w kontakcie z dzieckiem i możesz mówić co naprawdę myślisz i czujesz!
  • Po piąte, znajdziesz tu ćwiczenia, które pomogą Ci opanować tą nową umiejętność. Dzięki temu, będziesz mieć możliwość, aby w trzech krokach zastosować tę umiejętność do każdej sytuacji! 
Ten mikołajowy upominek pozwoli Ci wreszcie zrozumieć, w jaki sposób mówić o Twojej złości, czy niezadowoleniu, aby pomóc swojemu dziecku zrozumieć Ciebie, naprawić szkodę i zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości!

Aby otrzymać Fragment Kursu Rozumiem Twoją Złość w Prezencie, wyślij mail o takim tytule na adres: rozwojrodzicow@gmail.com! :)

Komentarze