Przejdź do głównej zawartości

Czy chcesz rozwiązać swój problem już teraz?

Wesołych Świąt! Kocham to co robię i mam mnóstwo satysfakcji i frajdy, kiedy widzę tą wielką radość i ulgę, jaka przychodzi do rodzica po zyskaniu właściwej perspektywy czy znalezieniu rozwiązania, które działa.

Zastanawiałam się, co mogę Ci zaoferować na Święta, o jakim prezencie marzysz. I pomyślałam, że większość z nas marzy o tym, aby mieć mniej problemów. :) 

I to pragnę Ci podarować! Rozwiązanie Twojej trudności, problemu. 

Dlatego mam dla Ciebie pod choinkę aż 50% rabatu za Sesję (Skype, Gmail lub telefon gdy masz dużo minut) - abyś mogła, mógł, wraz ze mną znaleźć rozwiązanie swojego problemu.


W święta jesteśmy bardziej refleksyjni... Teraz masz doskonałą okazję spojrzenia na daną sprawę z dystansu. Na sprawdzenie, jakie Twoje przekonania przeszkadzają Ci zobaczyć rozwiązanie. Na wskoczenie o poziom wyżej, aby to rozwiązanie Ci się ukazało. Tutaj możesz przeczytać opinie rodziców, na temat tego jak pracuję indywidulanie.


Oferuję Ci Sesję 
w celu znalezienia rozwiązania swojego problemu. 

Z okazji Świąt, 
teraz obniżam cenę aż o połowę. 
Promocja jest ważna do 26 31 grudnia. 

Zarezerwujesz teraz - a odbierasz Sesję 
w dogodnym dla Ciebie terminie, 
na spokojnie po Nowym Roku!


Normalna cena to 120 zł 

Ale teraz z okazji Promocji Świątecznej 
do 26 31 grudnia 2013
to tylko 60 złotych za godzinną sesję! 


TA OFERTA JEST WAŻNA TYLKO DO 26 31 GRUDNIA!


A zatem wyślij zgłoszenie na rozwojrodzicow@gmail.com
w treści: Świąteczna Sesja + Imię i Nazwisko 
 do 26 31 grudnia wraz z potwierdzeniem wpłaty:

Na Konto: 96 1050 1445 1000 0022 3471 9819
Tytułem piszemy tylko: Instytut Rozwoju Rodziców
Odbiorca: Barbara Dziobek


Koniec zapisów 26 31 grudnia o godz. 24:00!

Jeśli znasz osoby które mogłyby potrzebować tej informacji, proszę przekaż im ją! :)

P.S. Odpiszę (lub oddzwonię jeśli dopiszesz numer telefonu) i ustalimy dogodny dla Ciebie termin spotkania.

Rozwiązanie jest teraz w zasięgu Twojej ręki. Do usłyszenia! 

Serdecznie zapraszam,

Barbara Dziobek - pedagog, rodzic, trener, mentor&coach,
autorka artykułów dla rodziców, scenariuszy warsztatów oraz kursów internetowych, specjalista od relacji między rodzicami i dziećmi.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Rozwój emocjonalny dziecka - Ćwiczenia cz. 1 - Jak radzić sobie ze złością?

Ćwiczenie inteligencji emocjonalnej jest jak ruch na świeżym powietrzu - pożyteczne i zdrowe. Tak jak obiecałam, przygotowałam dla Ciebie kilka prostych ćwiczeń. Jedno z nich to zabawa z dzieckiem, ale może w niej wziąć udział cała rodzina. Dorosły człowiek zwykle bez trudu uświadamia sobie przyczyny złości - największą trudność sprawia mu zapanowanie nad sobą. Poniżej, w punkcie 1 znajdziesz baaardzo proste, sprawdzone i praktyczne wskazówki, jak radzić sobie z własną złością. Są tak proste, że większość osób znając te sposoby ignoruje je i lekceważy. Ja zachęcam do wypróbowania, bo wiem, że naprawdę działają.   W punkcie drugim umieściłam sposoby radzenia sobie ze złością dzieci. Tutaj najważniejsze jest przeprowadzenie pociechy krok po kroku przez burzę emocji. Zachęcam do korzystania z nich i na tej podstawie wypracowania własnych sposobów.  Punkt 3 zawiera ćwiczenie, które poprzez zabawę ma przede wszystkim dzieciom uświadomić, jak zmienia się wygląd, kiedy człowi

Jaki jest Twój zakres akceptacji?

Co sprawia, że jako rodzice mamy różne zakresy akceptacji? Na czym polegają główne różnice? Jakim jesteś rodzicem i czy zastanawiasz się skąd się bierze Twój zakres akceptacji? Dlaczego w zależności od dziecka zmienia się Twoja akceptacja? I czy można z tym coś zrobić? Trudno jest być przez cały czas akceptującym rodzicem dla dziecka, ponieważ jego zachowanie czasem wymaga skorygowania. Jednak czy zauważasz, że niektórzy ludzie mają tak, że nie podoba im się większość rzeczy, które robią ich dzieci? Czasem ich dzieci robią coś, co Tobie absolutnie nie przeszkadza i masz wrażenie, że właściwie nikomu by to nie przeszkadzało, a jednak ich matka lub ojciec stale zwraca im uwagę.  Różne zakresy akceptacji Ty sama możesz należeć do tej grupy rodziców, pytanie tylko, czy sobie to uświadamiasz. Są trzy grupy rodziców w zależności od zakresu akceptacji, jakim darzą swoje dzieci. Mały zakres akceptacji Jeśli należysz do wyżej opisanej grupy, to jesteś osobą o małym zakresie a

Jakie są Konsekwencje Braku Akceptacji i Dlaczego To Jest Takie Ważne Dla Ciebie i Twojego Dziecka?

O tym w jaki sposób radzisz sobie z zachowaniem dzieci, ze sobą i z wieloma sprawami w życiu, w ogromnej mierze decyduje to, jak sobie radzisz z emocjami . O tym , jak sobie radzisz z emocjami, decyduje w głównej mierze akceptacja . Również zachowanie Twojego dziecka jest zależne od tego ile akceptacji otrzymuje od Ciebie, i od drugiego z rodziców. Pragniesz, aby Twoje dziecko było szczęśliwe, pewne siebie i później czuło się w życiu spełnione, ale czy dajesz mu niezbędną do tego akceptację? Konsekwencje braku akceptacji to niezgoda na siebie, poczucie wyobcowania, czasem skłócenie i bunt nie tylko przeciwko rodzicom, ale też przeciwko sobie i wszystkim innym. Czasami do tego stopnia, że dziecko bojkotuje swoje poczynania i dorastając marnuje życie na obwinianiu siebie i innych o wszystko, co wydarza się nie po jego myśli. Zamiast cieszyć się tym, co jest, doceniać zalety i dostrzegać swoje mocne strony, zaczyna przede wszystkim wstydzić się swoich braków, i dużo czasu i energii pośw