Przejdź do głównej zawartości

Czy chcesz rozwiązać swój problem już teraz?

Wesołych Świąt! Kocham to co robię i mam mnóstwo satysfakcji i frajdy, kiedy widzę tą wielką radość i ulgę, jaka przychodzi do rodzica po zyskaniu właściwej perspektywy czy znalezieniu rozwiązania, które działa.

Zastanawiałam się, co mogę Ci zaoferować na Święta, o jakim prezencie marzysz. I pomyślałam, że większość z nas marzy o tym, aby mieć mniej problemów. :) 

I to pragnę Ci podarować! Rozwiązanie Twojej trudności, problemu. 

Dlatego mam dla Ciebie pod choinkę aż 50% rabatu za Sesję (Skype, Gmail lub telefon gdy masz dużo minut) - abyś mogła, mógł, wraz ze mną znaleźć rozwiązanie swojego problemu.


W święta jesteśmy bardziej refleksyjni... Teraz masz doskonałą okazję spojrzenia na daną sprawę z dystansu. Na sprawdzenie, jakie Twoje przekonania przeszkadzają Ci zobaczyć rozwiązanie. Na wskoczenie o poziom wyżej, aby to rozwiązanie Ci się ukazało. Tutaj możesz przeczytać opinie rodziców, na temat tego jak pracuję indywidulanie.


Oferuję Ci Sesję 
w celu znalezienia rozwiązania swojego problemu. 

Z okazji Świąt, 
teraz obniżam cenę aż o połowę. 
Promocja jest ważna do 26 31 grudnia. 

Zarezerwujesz teraz - a odbierasz Sesję 
w dogodnym dla Ciebie terminie, 
na spokojnie po Nowym Roku!


Normalna cena to 120 zł 

Ale teraz z okazji Promocji Świątecznej 
do 26 31 grudnia 2013
to tylko 60 złotych za godzinną sesję! 


TA OFERTA JEST WAŻNA TYLKO DO 26 31 GRUDNIA!


A zatem wyślij zgłoszenie na rozwojrodzicow@gmail.com
w treści: Świąteczna Sesja + Imię i Nazwisko 
 do 26 31 grudnia wraz z potwierdzeniem wpłaty:

Na Konto: 96 1050 1445 1000 0022 3471 9819
Tytułem piszemy tylko: Instytut Rozwoju Rodziców
Odbiorca: Barbara Dziobek


Koniec zapisów 26 31 grudnia o godz. 24:00!

Jeśli znasz osoby które mogłyby potrzebować tej informacji, proszę przekaż im ją! :)

P.S. Odpiszę (lub oddzwonię jeśli dopiszesz numer telefonu) i ustalimy dogodny dla Ciebie termin spotkania.

Rozwiązanie jest teraz w zasięgu Twojej ręki. Do usłyszenia! 

Serdecznie zapraszam,

Barbara Dziobek - pedagog, rodzic, trener, mentor&coach,
autorka artykułów dla rodziców, scenariuszy warsztatów oraz kursów internetowych, specjalista od relacji między rodzicami i dziećmi.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Rozwój emocjonalny dziecka - Ćwiczenia cz. 1 - Jak radzić sobie ze złością?

Ćwiczenie inteligencji emocjonalnej jest jak ruch na świeżym powietrzu - pożyteczne i zdrowe. Tak jak obiecałam, przygotowałam dla Ciebie kilka prostych ćwiczeń. Jedno z nich to zabawa z dzieckiem, ale może w niej wziąć udział cała rodzina. Dorosły człowiek zwykle bez trudu uświadamia sobie przyczyny złości - największą trudność sprawia mu zapanowanie nad sobą. Poniżej, w punkcie 1 znajdziesz baaardzo proste, sprawdzone i praktyczne wskazówki, jak radzić sobie z własną złością. Są tak proste, że większość osób znając te sposoby ignoruje je i lekceważy. Ja zachęcam do wypróbowania, bo wiem, że naprawdę działają.   W punkcie drugim umieściłam sposoby radzenia sobie ze złością dzieci. Tutaj najważniejsze jest przeprowadzenie pociechy krok po kroku przez burzę emocji. Zachęcam do korzystania z nich i na tej podstawie wypracowania własnych sposobów.  Punkt 3 zawiera ćwiczenie, które poprzez zabawę ma przede wszystkim dzieciom uświadomić, jak zmienia się wygląd, kiedy człowi

Jakie są Konsekwencje Braku Akceptacji i Dlaczego To Jest Takie Ważne Dla Ciebie i Twojego Dziecka?

O tym w jaki sposób radzisz sobie z zachowaniem dzieci, ze sobą i z wieloma sprawami w życiu, w ogromnej mierze decyduje to, jak sobie radzisz z emocjami . O tym , jak sobie radzisz z emocjami, decyduje w głównej mierze akceptacja . Również zachowanie Twojego dziecka jest zależne od tego ile akceptacji otrzymuje od Ciebie, i od drugiego z rodziców. Pragniesz, aby Twoje dziecko było szczęśliwe, pewne siebie i później czuło się w życiu spełnione, ale czy dajesz mu niezbędną do tego akceptację? Konsekwencje braku akceptacji to niezgoda na siebie, poczucie wyobcowania, czasem skłócenie i bunt nie tylko przeciwko rodzicom, ale też przeciwko sobie i wszystkim innym. Czasami do tego stopnia, że dziecko bojkotuje swoje poczynania i dorastając marnuje życie na obwinianiu siebie i innych o wszystko, co wydarza się nie po jego myśli. Zamiast cieszyć się tym, co jest, doceniać zalety i dostrzegać swoje mocne strony, zaczyna przede wszystkim wstydzić się swoich braków, i dużo czasu i energii pośw

Na jakim stopniu drabiny gniewu jesteś?

Dr Ross Campbell w swojej książce "Sztuka akceptacji" opowiedział bardzo ciekawą historię, która być może ma miejsce w wielu domach: "Byłem kiedyś z wizytą u rodziny, w której ojciec miał ogromne poczucie humoru. Mówił coś bardzo zabawnego, ilekroć jego żona lub któreś z nastolatków poruszało trudny temat. W konsekwencji żadne z nich nie nauczyło się odpowiednio wyrażać swojego gniewu, lecz uciekali się do zachowań pasywno-agresywnych. Za każdym razem, gdy chłopiec był sfrustrowany lub znalazł się w sytuacji wywołującej gniew, skarżył się na silny ból głowy. Dziewczynka zaś dawała upust swojemu gniewowi w inny sposób. Oferowała matce pomoc np. w kuchni lub przy sprzątaniu, ale wykonywała te obowiązki tak beznadziejnie, że matka miała z tego powodu jeszcze więcej pracy." Pisząc o różnych umiejętnościach wychowawczych, często podkreślam jak ważny jest odpowiedni stosunek do złości i radzenie sobie z nią. Nie bez powodu, ponieważ doświadczenie pokazuje, że ma ona na