Przejdź do głównej zawartości

Czy chcesz rozwiązać swój problem już teraz?

Wesołych Świąt! Kocham to co robię i mam mnóstwo satysfakcji i frajdy, kiedy widzę tą wielką radość i ulgę, jaka przychodzi do rodzica po zyskaniu właściwej perspektywy czy znalezieniu rozwiązania, które działa.

Zastanawiałam się, co mogę Ci zaoferować na Święta, o jakim prezencie marzysz. I pomyślałam, że większość z nas marzy o tym, aby mieć mniej problemów. :) 

I to pragnę Ci podarować! Rozwiązanie Twojej trudności, problemu. 

Dlatego mam dla Ciebie pod choinkę aż 50% rabatu za Sesję (Skype, Gmail lub telefon gdy masz dużo minut) - abyś mogła, mógł, wraz ze mną znaleźć rozwiązanie swojego problemu.


W święta jesteśmy bardziej refleksyjni... Teraz masz doskonałą okazję spojrzenia na daną sprawę z dystansu. Na sprawdzenie, jakie Twoje przekonania przeszkadzają Ci zobaczyć rozwiązanie. Na wskoczenie o poziom wyżej, aby to rozwiązanie Ci się ukazało. Tutaj możesz przeczytać opinie rodziców, na temat tego jak pracuję indywidulanie.


Oferuję Ci Sesję 
w celu znalezienia rozwiązania swojego problemu. 

Z okazji Świąt, 
teraz obniżam cenę aż o połowę. 
Promocja jest ważna do 26 31 grudnia. 

Zarezerwujesz teraz - a odbierasz Sesję 
w dogodnym dla Ciebie terminie, 
na spokojnie po Nowym Roku!


Normalna cena to 120 zł 

Ale teraz z okazji Promocji Świątecznej 
do 26 31 grudnia 2013
to tylko 60 złotych za godzinną sesję! 


TA OFERTA JEST WAŻNA TYLKO DO 26 31 GRUDNIA!


A zatem wyślij zgłoszenie na rozwojrodzicow@gmail.com
w treści: Świąteczna Sesja + Imię i Nazwisko 
 do 26 31 grudnia wraz z potwierdzeniem wpłaty:

Na Konto: 96 1050 1445 1000 0022 3471 9819
Tytułem piszemy tylko: Instytut Rozwoju Rodziców
Odbiorca: Barbara Dziobek


Koniec zapisów 26 31 grudnia o godz. 24:00!

Jeśli znasz osoby które mogłyby potrzebować tej informacji, proszę przekaż im ją! :)

P.S. Odpiszę (lub oddzwonię jeśli dopiszesz numer telefonu) i ustalimy dogodny dla Ciebie termin spotkania.

Rozwiązanie jest teraz w zasięgu Twojej ręki. Do usłyszenia! 

Serdecznie zapraszam,

Barbara Dziobek - pedagog, rodzic, trener, mentor&coach,
autorka artykułów dla rodziców, scenariuszy warsztatów oraz kursów internetowych, specjalista od relacji między rodzicami i dziećmi.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Rozwój emocjonalny dziecka - Ćwiczenia cz. 1 - Jak radzić sobie ze złością?

Ćwiczenie inteligencji emocjonalnej jest jak ruch na świeżym powietrzu - pożyteczne i zdrowe. Tak jak obiecałam, przygotowałam dla Ciebie kilka prostych ćwiczeń. Jedno z nich to zabawa z dzieckiem, ale może w niej wziąć udział cała rodzina. Dorosły człowiek zwykle bez trudu uświadamia sobie przyczyny złości - największą trudność sprawia mu zapanowanie nad sobą. Poniżej, w punkcie 1 znajdziesz baaardzo proste, sprawdzone i praktyczne wskazówki, jak radzić sobie z własną złością. Są tak proste, że większość osób znając te sposoby ignoruje je i lekceważy. Ja zachęcam do wypróbowania, bo wiem, że naprawdę działają.   W punkcie drugim umieściłam sposoby radzenia sobie ze złością dzieci. Tutaj najważniejsze jest przeprowadzenie pociechy krok po kroku przez burzę emocji. Zachęcam do korzystania z nich i na tej podstawie wypracowania własnych sposobów.  Punkt 3 zawiera ćwiczenie, które poprzez zabawę ma przede wszystkim dzieciom uświadomić, jak zmienia się wygląd, kiedy człowi

Na jakim stopniu drabiny gniewu jesteś?

Dr Ross Campbell w swojej książce "Sztuka akceptacji" opowiedział bardzo ciekawą historię, która być może ma miejsce w wielu domach: "Byłem kiedyś z wizytą u rodziny, w której ojciec miał ogromne poczucie humoru. Mówił coś bardzo zabawnego, ilekroć jego żona lub któreś z nastolatków poruszało trudny temat. W konsekwencji żadne z nich nie nauczyło się odpowiednio wyrażać swojego gniewu, lecz uciekali się do zachowań pasywno-agresywnych. Za każdym razem, gdy chłopiec był sfrustrowany lub znalazł się w sytuacji wywołującej gniew, skarżył się na silny ból głowy. Dziewczynka zaś dawała upust swojemu gniewowi w inny sposób. Oferowała matce pomoc np. w kuchni lub przy sprzątaniu, ale wykonywała te obowiązki tak beznadziejnie, że matka miała z tego powodu jeszcze więcej pracy." Pisząc o różnych umiejętnościach wychowawczych, często podkreślam jak ważny jest odpowiedni stosunek do złości i radzenie sobie z nią. Nie bez powodu, ponieważ doświadczenie pokazuje, że ma ona na

17 Sposobów Na Odreagowanie Złości Na Dziecko

Temat złości jest bardzo trudnym tematem. Przede wszystkim ze względu na nasz stosunek do tego uczucia. Jest to w ogóle jedno z najtrudniejszych zagadnień spośród wszystkich, dotyczących relacji między rodzicami a dziećmi. Czy zastanawiasz się, dlaczego? Jaka jest Twoja opinia na ten temat? Uważasz, że złość jest dobra czy zła? Jak w sposób praktyczny rodzice mogą sobie poradzić ze swoją złością? Jak mogą odreagować złość, którą czują na dziecko?   Moim zdaniem, temat jest tak trudny dla wielu rodziców dlatego, że nadal złość jest powszechnie potępianym uczuciem. Pokazują to również komentarze pozostawiane pod moimi postami. Dobry przykład stanowi taka wymiana spostrzeżeń: " złość?? irytacja?? bardzo często!! właściwie to od kilku tygodni codziennie zmagam się z własnymi emocjami (idą 3 ząbki i mały jest okropny) - w krytycznym momencie najczęściej zostawiam synka w łóżeczku na parę minut i wychodzę do pokoju obok - muszę dać sobie czas na wyciszenie, dwa głębsze w