Przejdź do głównej zawartości

Bunt Dwulatka - Audio Kurs

Dla kogo jest Audio Kurs Bunt Dwulatka? 

Ten esencjonalny 4-częściowy kurs jest dla rodziców którzy mają dzieci w wieku od około półtora roku do 2 lat, gdy maluch już potrafi dać się mocno we znaki swoim uporem i gwałtownym protestem, mimo że niewiele jeszcze potrafi mówić. 

Czy wszystkie dzieci w pewnym wieku stają się trudne, zbuntowane, wybredne i marudne? Jak to zmienić? Jak przetrwać ten okres? Czego nie warto robić? Jak uniknąć błędów?

Pomogą Ci w tym sprawdzone i praktyczne rozwiązania, które opracowałam specjalnie z myślą o największych problemach tego wieku.


Audio Kurs Bunt Dwulatka odpowiada na pytania:
 •  Jak reagować, kiedy dziecko mówi "nie"?
 •  Jak mądrze podchodzić do odmowy jedzenia?
 •  Skąd bierze się furia i agresja u maluchów?
 •  Jak reagować na ataki złości w miejscu publicznym?
 •  Jak zapanować nad własnymi emocjami?
 •  W jaki sposób uczyć dziecko panowania nad emocjami?
 •  Jak reagować na konflikty między maluchami na placu zabaw?
 •  Jak uczyć tak małe dzieci reguł?
 •  Kiedy warto odpuścić?
 •  Jak mądrze dawać wybór?
 •  Jak przetrwać najtrudniejsze chwile? 
 • Jak zachęcać do współpracy?
 • W jaki sposób mądrze chwalić? 
 • Jak przetrwać z trudnym i marudnym dzieckiem? 
 • Jak wykorzystać techniki relaksacyjne w zabawie z dziećmi? 
 • I wiele więcej!

Ten Audio Kurs stworzyłam specjalnie dla uczestników programu "Rozumiem Twoją Złość", ale na prośbę wielu osób udostępniam go również osobno. To wyjątkowa okazja. 

Kurs składa się z 4 części Audio w postaci plików mp3, zawiera liczne wskazówki, porady, propozycje rozwiązań i sprawdzone przeze mnie i wielu rodziców praktyczne sposoby radzenia sobie we wszystkich podanych kryzysowych sytuacjach.
WARTOŚĆ Kursu Audio 
Bunt Dwulatka
czyli
Jak przetrwać trudny okres w życiu dziecka?

to 64 zł 

Ale ponieważ chcę, by jak najwięcej rodziców mogło skorzystać z tej możliwości

to teraz możesz go odebrać
za jedyne

45 zł!

TA OFERTA JEST OGRANICZONA CZASOWO!


A zatem Wyślij Zgłoszenie: Imię i Nazwisko 
oraz Nazwa Kursu - na adres: 

rozwojrodzicow@gmail.com i załącz potwierdzenie wpłaty.


Konto: 24 1160 2202 0000 0002 6555 8339
Odbiorca: Barbara Dziobek MIRR
Tytułem: Kurs Bunt Dwulatka


Jeśli znasz osoby które mogłyby potrzebować tej informacji, proszę przekaż im ją! :)

Zdobądź praktyczne umiejętności i pewność jak radzić sobie ze złością i buntem dzieci. Uniknij utrwalania negatywnych postaw u dzieci!

Serdecznie zapraszam,

Barbara Dziobek - pedagog, rodzic, trener i coach,
autorka artykułów dla rodziców, scenariuszy warsztatów,
specjalista od relacji między rodzicami i dziećmi.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jaki jest Twój zakres akceptacji?

Co sprawia, że jako rodzice mamy różne zakresy akceptacji? Na czym polegają główne różnice? Jakim jesteś rodzicem i czy zastanawiasz się skąd się bierze Twój zakres akceptacji? Dlaczego w zależności od dziecka zmienia się Twoja akceptacja? I czy można z tym coś zrobić? Trudno jest być przez cały czas akceptującym rodzicem dla dziecka, ponieważ jego zachowanie czasem wymaga skorygowania. Jednak czy zauważasz, że niektórzy ludzie mają tak, że nie podoba im się większość rzeczy, które robią ich dzieci? Czasem ich dzieci robią coś, co Tobie absolutnie nie przeszkadza i masz wrażenie, że właściwie nikomu by to nie przeszkadzało, a jednak ich matka lub ojciec stale zwraca im uwagę.  Różne zakresy akceptacji Ty sama możesz należeć do tej grupy rodziców, pytanie tylko, czy sobie to uświadamiasz. Są trzy grupy rodziców w zależności od zakresu akceptacji, jakim darzą swoje dzieci. Mały zakres akceptacji Jeśli należysz do wyżej opisanej grupy, to jesteś osobą o małym zakresie a

Rozwój emocjonalny dziecka - Ćwiczenia cz. 1 - Jak radzić sobie ze złością?

Ćwiczenie inteligencji emocjonalnej jest jak ruch na świeżym powietrzu - pożyteczne i zdrowe. Tak jak obiecałam, przygotowałam dla Ciebie kilka prostych ćwiczeń. Jedno z nich to zabawa z dzieckiem, ale może w niej wziąć udział cała rodzina. Dorosły człowiek zwykle bez trudu uświadamia sobie przyczyny złości - największą trudność sprawia mu zapanowanie nad sobą. Poniżej, w punkcie 1 znajdziesz baaardzo proste, sprawdzone i praktyczne wskazówki, jak radzić sobie z własną złością. Są tak proste, że większość osób znając te sposoby ignoruje je i lekceważy. Ja zachęcam do wypróbowania, bo wiem, że naprawdę działają.   W punkcie drugim umieściłam sposoby radzenia sobie ze złością dzieci. Tutaj najważniejsze jest przeprowadzenie pociechy krok po kroku przez burzę emocji. Zachęcam do korzystania z nich i na tej podstawie wypracowania własnych sposobów.  Punkt 3 zawiera ćwiczenie, które poprzez zabawę ma przede wszystkim dzieciom uświadomić, jak zmienia się wygląd, kiedy człowi

Jakie są Konsekwencje Braku Akceptacji i Dlaczego To Jest Takie Ważne Dla Ciebie i Twojego Dziecka?

O tym w jaki sposób radzisz sobie z zachowaniem dzieci, ze sobą i z wieloma sprawami w życiu, w ogromnej mierze decyduje to, jak sobie radzisz z emocjami . O tym , jak sobie radzisz z emocjami, decyduje w głównej mierze akceptacja . Również zachowanie Twojego dziecka jest zależne od tego ile akceptacji otrzymuje od Ciebie, i od drugiego z rodziców. Pragniesz, aby Twoje dziecko było szczęśliwe, pewne siebie i później czuło się w życiu spełnione, ale czy dajesz mu niezbędną do tego akceptację? Konsekwencje braku akceptacji to niezgoda na siebie, poczucie wyobcowania, czasem skłócenie i bunt nie tylko przeciwko rodzicom, ale też przeciwko sobie i wszystkim innym. Czasami do tego stopnia, że dziecko bojkotuje swoje poczynania i dorastając marnuje życie na obwinianiu siebie i innych o wszystko, co wydarza się nie po jego myśli. Zamiast cieszyć się tym, co jest, doceniać zalety i dostrzegać swoje mocne strony, zaczyna przede wszystkim wstydzić się swoich braków, i dużo czasu i energii pośw