Przejdź do głównej zawartości

Bunt Dwulatka - Audio Kurs

Dla kogo jest Audio Kurs Bunt Dwulatka? 

Ten esencjonalny 4-częściowy kurs jest dla rodziców którzy mają dzieci w wieku od około półtora roku do 2 lat, gdy maluch już potrafi dać się mocno we znaki swoim uporem i gwałtownym protestem, mimo że niewiele jeszcze potrafi mówić. 

Czy wszystkie dzieci w pewnym wieku stają się trudne, zbuntowane, wybredne i marudne? Jak to zmienić? Jak przetrwać ten okres? Czego nie warto robić? Jak uniknąć błędów?

Pomogą Ci w tym sprawdzone i praktyczne rozwiązania, które opracowałam specjalnie z myślą o największych problemach tego wieku.


Audio Kurs Bunt Dwulatka odpowiada na pytania:
 •  Jak reagować, kiedy dziecko mówi "nie"?
 •  Jak mądrze podchodzić do odmowy jedzenia?
 •  Skąd bierze się furia i agresja u maluchów?
 •  Jak reagować na ataki złości w miejscu publicznym?
 •  Jak zapanować nad własnymi emocjami?
 •  W jaki sposób uczyć dziecko panowania nad emocjami?
 •  Jak reagować na konflikty między maluchami na placu zabaw?
 •  Jak uczyć tak małe dzieci reguł?
 •  Kiedy warto odpuścić?
 •  Jak mądrze dawać wybór?
 •  Jak przetrwać najtrudniejsze chwile? 
 • Jak zachęcać do współpracy?
 • W jaki sposób mądrze chwalić? 
 • Jak przetrwać z trudnym i marudnym dzieckiem? 
 • Jak wykorzystać techniki relaksacyjne w zabawie z dziećmi? 
 • I wiele więcej!

Ten Audio Kurs stworzyłam specjalnie dla uczestników programu "Rozumiem Twoją Złość", ale na prośbę wielu osób udostępniam go również osobno. To wyjątkowa okazja. 

Kurs składa się z 4 części Audio w postaci plików mp3, zawiera liczne wskazówki, porady, propozycje rozwiązań i sprawdzone przeze mnie i wielu rodziców praktyczne sposoby radzenia sobie we wszystkich podanych kryzysowych sytuacjach.
WARTOŚĆ Kursu Audio 
Bunt Dwulatka
czyli
Jak przetrwać trudny okres w życiu dziecka?

to 64 zł 

Ale ponieważ chcę, by jak najwięcej rodziców mogło skorzystać z tej możliwości

to teraz możesz go odebrać
za jedyne

45 zł!

TA OFERTA JEST OGRANICZONA CZASOWO!


A zatem Wyślij Zgłoszenie: Imię i Nazwisko 
oraz Nazwa Kursu - na adres: 

rozwojrodzicow@gmail.com i załącz potwierdzenie wpłaty.


Konto: 24 1160 2202 0000 0002 6555 8339
Odbiorca: Barbara Dziobek MIRR
Tytułem: Kurs Bunt Dwulatka


Jeśli znasz osoby które mogłyby potrzebować tej informacji, proszę przekaż im ją! :)

Zdobądź praktyczne umiejętności i pewność jak radzić sobie ze złością i buntem dzieci. Uniknij utrwalania negatywnych postaw u dzieci!

Serdecznie zapraszam,

Barbara Dziobek - pedagog, rodzic, trener i coach,
autorka artykułów dla rodziców, scenariuszy warsztatów,
specjalista od relacji między rodzicami i dziećmi.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Rozwój emocjonalny dziecka - Ćwiczenia cz. 1 - Jak radzić sobie ze złością?

Ćwiczenie inteligencji emocjonalnej jest jak ruch na świeżym powietrzu - pożyteczne i zdrowe. Tak jak obiecałam, przygotowałam dla Ciebie kilka prostych ćwiczeń. Jedno z nich to zabawa z dzieckiem, ale może w niej wziąć udział cała rodzina. Dorosły człowiek zwykle bez trudu uświadamia sobie przyczyny złości - największą trudność sprawia mu zapanowanie nad sobą. Poniżej, w punkcie 1 znajdziesz baaardzo proste, sprawdzone i praktyczne wskazówki, jak radzić sobie z własną złością. Są tak proste, że większość osób znając te sposoby ignoruje je i lekceważy. Ja zachęcam do wypróbowania, bo wiem, że naprawdę działają.   W punkcie drugim umieściłam sposoby radzenia sobie ze złością dzieci. Tutaj najważniejsze jest przeprowadzenie pociechy krok po kroku przez burzę emocji. Zachęcam do korzystania z nich i na tej podstawie wypracowania własnych sposobów.  Punkt 3 zawiera ćwiczenie, które poprzez zabawę ma przede wszystkim dzieciom uświadomić, jak zmienia się wygląd, kiedy człowi

Na jakim stopniu drabiny gniewu jesteś?

Dr Ross Campbell w swojej książce "Sztuka akceptacji" opowiedział bardzo ciekawą historię, która być może ma miejsce w wielu domach: "Byłem kiedyś z wizytą u rodziny, w której ojciec miał ogromne poczucie humoru. Mówił coś bardzo zabawnego, ilekroć jego żona lub któreś z nastolatków poruszało trudny temat. W konsekwencji żadne z nich nie nauczyło się odpowiednio wyrażać swojego gniewu, lecz uciekali się do zachowań pasywno-agresywnych. Za każdym razem, gdy chłopiec był sfrustrowany lub znalazł się w sytuacji wywołującej gniew, skarżył się na silny ból głowy. Dziewczynka zaś dawała upust swojemu gniewowi w inny sposób. Oferowała matce pomoc np. w kuchni lub przy sprzątaniu, ale wykonywała te obowiązki tak beznadziejnie, że matka miała z tego powodu jeszcze więcej pracy." Pisząc o różnych umiejętnościach wychowawczych, często podkreślam jak ważny jest odpowiedni stosunek do złości i radzenie sobie z nią. Nie bez powodu, ponieważ doświadczenie pokazuje, że ma ona na

17 Sposobów Na Odreagowanie Złości Na Dziecko

Temat złości jest bardzo trudnym tematem. Przede wszystkim ze względu na nasz stosunek do tego uczucia. Jest to w ogóle jedno z najtrudniejszych zagadnień spośród wszystkich, dotyczących relacji między rodzicami a dziećmi. Czy zastanawiasz się, dlaczego? Jaka jest Twoja opinia na ten temat? Uważasz, że złość jest dobra czy zła? Jak w sposób praktyczny rodzice mogą sobie poradzić ze swoją złością? Jak mogą odreagować złość, którą czują na dziecko?   Moim zdaniem, temat jest tak trudny dla wielu rodziców dlatego, że nadal złość jest powszechnie potępianym uczuciem. Pokazują to również komentarze pozostawiane pod moimi postami. Dobry przykład stanowi taka wymiana spostrzeżeń: " złość?? irytacja?? bardzo często!! właściwie to od kilku tygodni codziennie zmagam się z własnymi emocjami (idą 3 ząbki i mały jest okropny) - w krytycznym momencie najczęściej zostawiam synka w łóżeczku na parę minut i wychodzę do pokoju obok - muszę dać sobie czas na wyciszenie, dwa głębsze w