Przejdź do głównej zawartości

Rozumiem Twoją Złość - Jak Skutecznie Radzić Sobie ze Złością Dziecka i Swoją, Zdobyć Jego Szacunek, Zaufanie i Zbudować Swój Autorytet?


Rozumiem Twoją Złość®  
czyli 
Jak Skutecznie Radzić Sobie ze Złością Swoją i Dziecka,
Zdobyć Jego Szacunek, Zaufanie
i Zbudować Swój Autorytet

Agata Turkiewicz, uczestniczka 9 Edycji: "Droga Basiu!! Jestem uczestniczką kursu, jak radzić sobie ze złością swoją i dziecka. Jestem pod ogromnym wrażeniem! Bardzo podobają mi się mechanizmy radzenia sobie z emocjami, o których mówisz. Sposób, w jaki rozbierasz złość na czynniki pierwsze i uczysz ją oswajać jest wg mnie fenomenalny." 

DLACZEGO E-KURS WŁAŚNIE?
 •  Bo nie musisz wychodzić z domu
 •  nie musisz szukać opieki do dzieci
 •  dostajesz wszystko na swoją skrzynkę e-mail
 •  przerabiasz ćwiczenia kiedy masz czas i ochotę
 •  możesz ściągnąć pliki na telefon
 •  otrzymujesz całą wiedzą na zawsze!

CO KONKRETNIE OTRZYMASZ?

To program składający się z 25 lekcji zawartych w 6 sesjach. Każda z lekcji przeznaczona jest na dany dzień - możesz je pobrać na telefon i słuchać w dowolnym czasie. 

Wszystkie materiały otrzymujesz na zawsze! 
Możesz dowolną ilość razy czytać wskazówki, słuchać nagrań i robić ćwiczenia. W trakcie kursu wraz z innymi rodzicami wprowadzasz nowe umiejętności w życie. Możesz również dzielić się tym, co ci się udało osiągnąć i zadawać pytania innym rodzicom. Program jest tak opracowany, że jeśli chcesz, możesz poświęcić tylko 20-30 minut dziennie, by realizować go krok po kroku. 

CO KURS ZAWIERA? (3 pakiety do wyboru)

Pakiet Standard:
 • nagrania audio w formacie mp3 
 • zapisy sesji i instrukcji w pdf 
 • Sesje Pytania i Odpowiedzi 
 • Ćwiczenia gotowe do wydrukowania
 • Dodatkowe materiały edukacyjne pdf i audio
 • Wskazówki jak najlepiej wykorzystać kurs 
 • Dostęp do zamkniętej grypy wsparcia na FB ze wszystkich edycji
 • Oraz indywidualna konsultacja 30 min
Cena Pakietu Standard 750 zł 399 złotych 

 • Sesja 1 na 1 - 60 minut o wartości 250,00 zł - tylko dla Ciebie, sam na sam ze mną on-line (Skype, Zoom lub telefon).
 • E-book "Bunt dwulatka - 12 Kroków do Porozumienia z Dzieckiem" - 12 lekcji o tym, na czym polega faktyczna przyczyna wielkich kłopotów, jak skutecznie można je załagodzić, które sposoby działają na krótką metę, szkodzą relacji i są destrukcyjne dla dziecka. Czy i jak można zapobiec buntowi oraz jak uniknąć coraz większej złości i agresji u małego dziecka.
  O wartości 22,90 zł
 • E-book "Jak być dobrym i mądrym rodzicem", dzięki któremu odpowiesz sobie na pytania: Jakie zasady są najbardziej odpowiednie dla mnie i mojego dziecka i jak się zachować, gdy pojawia się problem. Jak wychować samodzielnego, pewnego siebie i zadowolonego z życia człowieka oraz jak wpływać na postawy i wartości wyznawane przez Twoje dziecko. Jak kształtować w dziecku właściwe wyobrażenia o sobie i świecie. Jak nauczyć dziecko szacunku wobec innych i przyzwoitości, jednocześnie ucząc go obrony własnych praw. Oraz czego do tego potrzebujesz.
  O wartości 18,60 zł
Pakiet Premium jest dla tych z Was, które chcą wiedzieć więcej. 
Cena Pakietu Premium: kurs 750 zł+sesja 250 zł+41,50 zł ebooki 
Teraz kurs 399 zł+sesja 160 zł+ebooki -50%
Razem: 579,75 zł zamiast
1041,50 zł


W Pakiecie VIP Kurs plus dodatkowo:
 • 3 sesje 1 na 1 po 60 minut, razem 750,00 zł - czyli 3 razy godzina tylko dla Ciebie, sam na sam ze mną on-line (Skype, Zoom lub telefon)
 • Podcasty mp3 "Bunt Dwulatka" - składające się z 4 części audio - w których jest zebrana wiedza na temat tego, jak sobie radzić z dzieckiem w wieku buntu i przekory. O wartości 14,99 zł
 • E-book "Bunt dwulatka - 12 Kroków do Porozumienia z Dzieckiem" 22,90 zł
 • Poradnik pdf "Zazdrość Dzieci" 25,90 zł
 • E-book "Jak być dobrym i mądrym rodzicem" 18,60 zł
Pakiet VIP to doskonały wybór, dla tych z Was, które chcą wiedzieć więcej oraz skorzystać z dodatkowego wsparcia podczas realizacji kursu. 
Cena Pakietu VIP 1582,48 zł 
Teraz Kurs 399 zł, pakiet 3 sesji 3x160 zł, ebooki -50%. Razem 919,69 zł zamiast 1582,48 zł
Monika, mama dwójki dzieci 6 i 3 lata: "Złość przedtem robiła ze mną co chce. Byłam znerwicowana, rozgoryczona, dostająca szału z byle powodu, np. wylanej wody przez moje dzieci! To było do momentu, gdy tutaj na stronie przeczytałam artykuł Basi o spirali złości. To było jakby o mnie! Wtedy, kiedy przeczytałam ten artykuł byłam na skraju załamania. Wyżywałam się na moich dzieciach za wszystko, co mnie spotkało i do tego wszystkiego miałam wrażenie, że dzieci mi złośliwie dokładają. Ten artykuł zmienił wszystko, miałam wrażenie, że to zrządzenie losu, cud. W końcu ktoś widzi zależność, którą ja widziałam całe życie, tylko nie wiedziałam jak to zmienić! W artykule było napisane, że to można przerwać. Ze złością dzieci oczywiście też sobie nie radziłam. Dlatego do Basi zadzwoniłam. Uważam, że złość potrafi niszczyć nam życie i czynić nas bardzo nieszczęśliwymi. Wszystko się zmieniło, od kiedy zapisałam się na kurs Rozumiem Twoją Złość. Wzięłam udział w warsztatach, pracuję z Basią na sesjach indywidualnych. Ten kurs zmienił moje życie, zmienił mnie. Zmienił mój stosunek do dzieci. Teraz potrafię się nimi cieszyć. :)" 

Kurs pokaże Ci, jak sobie radzić z negatywnymi emocjami, takimi jak złość, gniew, agresja. Pomoże zobaczyć przyczyny własnej złości, oswoić negatywne emocje, nauczyć siebie i dzieci wyrażania uczuć bez okazywania agresji. Poznasz skuteczne sposoby rozwiązywania sytuacji, gdy dziecko pada ofiarą złości i buntu. Pokażę ci jak zdobyć szacunek i zaufanie dziecka, żeby oprzeć na tym swój autorytet.

W EFEKCIE:
1. Dowiesz się jak radzić sobie z buntem, agresją dzieci.
2. Zastanowisz się nad źródłami własnej złości. 
3. Nauczysz się wyrażania uczuć bez okazywania agresji.
4. Odnajdziesz zapomniane potrzeby, które są powodem złości.
5. Oswoisz tez inne tzw. negatywne emocje.
6. Zrozumiesz mechanizm działania złości.
7. Doświadczysz głębszego zrozumienia siebie i swojego dziecka.
8. Nauczysz się nowych metod postępowania.
9. Poprawisz jakość swoich kontaktów z dzieckiem.
10. Poznasz odpowiedzi na nurtujące cię pytania, będziesz mieć możliwość wymiany doświadczeń i wiele więcej!

"Kurs Rozumiem Twoją Złość w niesamowicie przystępny dla uczestnika sposób wprowadza nas w świat emocji. W kursie emocje - głównie złość - rozłożone są na czynniki pierwsze, pokazane zostają mechanizmy powstawania złości. Dzięki ich znajomości jesteśmy w stanie kontrolować swoje emocje. Okazuje się to niebywale łatwe. Uważam, że kurs powinien być obowiązkowy dla wszystkich świeżo upieczonych rodziców. Po co? Bo dzięki niemu po prostu łatwiej się żyje i wychowuje dziecko." Agata, swiżzo upieczona mama." Agata, świeżo upieczona mama

"Jestem wdzięczna za konsultację z Basią. Ta rozmowa on-line bardzo dużo mi dała. Spojrzałam na całość moich 3 sytuacji z wnukami inaczej. Ciekawe, mądre pytania, uważność w słuchaniu, pozwoliły mi czuć się bardzo docenionym. To wielki dar, którym Basia dzieli się z innymi. Polecam zainteresowanym osobom skorzystać zarówno z rozmowy, jak też z kursu internetowego "Rozumiem Twoją Złość", w którym wzięłam udział. Basia jest niezwykłą osobą, ma duże zrozumienie tego co się dzieje, a jej głos uspakaja, tonuje. Bardzo chciałabym kiedyś z nią pracować! :)" Małgorzata Charaszkiewicz, babcia 7 wnucząt, Coach z Tarnowa

A zatem WYŚLIJ zgłoszenie 


Jeśli mieszkasz za granicą i potrzebujesz IBAN lub BIC(Swift)
TO NAPISZ DO MNIE :)

Jeśli znasz osoby które mogą potrzebować tej informacji, proszę przekaż im! 
Serdecznie zapraszam, Barbara Dziobek, Małopolski Instytut Rozwoju Rodziców

Popularne posty z tego bloga

Na jakim stopniu drabiny gniewu jesteś?

Dr Ross Campbell w swojej książce "Sztuka akceptacji" opowiedział bardzo ciekawą historię, która być może ma miejsce w wielu domach: "Byłem kiedyś z wizytą u rodziny, w której ojciec miał ogromne poczucie humoru. Mówił coś bardzo zabawnego, ilekroć jego żona lub któreś z nastolatków poruszało trudny temat. W konsekwencji żadne z nich nie nauczyło się odpowiednio wyrażać swojego gniewu, lecz uciekali się do zachowań pasywno-agresywnych. Za każdym razem, gdy chłopiec był sfrustrowany lub znalazł się w sytuacji wywołującej gniew, skarżył się na silny ból głowy. Dziewczynka zaś dawała upust swojemu gniewowi w inny sposób. Oferowała matce pomoc np. w kuchni lub przy sprzątaniu, ale wykonywała te obowiązki tak beznadziejnie, że matka miała z tego powodu jeszcze więcej pracy." Pisząc o różnych umiejętnościach wychowawczych, często podkreślam jak ważny jest odpowiedni stosunek do złości i radzenie sobie z nią. Nie bez powodu, ponieważ doświadczenie pokazuje, że ma ona na

Rozwój emocjonalny dziecka - Ćwiczenia cz. 1 - Jak radzić sobie ze złością?

Ćwiczenie inteligencji emocjonalnej jest jak ruch na świeżym powietrzu - pożyteczne i zdrowe. Tak jak obiecałam, przygotowałam dla Ciebie kilka prostych ćwiczeń. Jedno z nich to zabawa z dzieckiem, ale może w niej wziąć udział cała rodzina. Dorosły człowiek zwykle bez trudu uświadamia sobie przyczyny złości - największą trudność sprawia mu zapanowanie nad sobą. Poniżej, w punkcie 1 znajdziesz baaardzo proste, sprawdzone i praktyczne wskazówki, jak radzić sobie z własną złością. Są tak proste, że większość osób znając te sposoby ignoruje je i lekceważy. Ja zachęcam do wypróbowania, bo wiem, że naprawdę działają.   W punkcie drugim umieściłam sposoby radzenia sobie ze złością dzieci. Tutaj najważniejsze jest przeprowadzenie pociechy krok po kroku przez burzę emocji. Zachęcam do korzystania z nich i na tej podstawie wypracowania własnych sposobów.  Punkt 3 zawiera ćwiczenie, które poprzez zabawę ma przede wszystkim dzieciom uświadomić, jak zmienia się wygląd, kiedy człowi

17 Sposobów Na Odreagowanie Złości Na Dziecko

Temat złości jest bardzo trudnym tematem. Przede wszystkim ze względu na nasz stosunek do tego uczucia. Jest to w ogóle jedno z najtrudniejszych zagadnień spośród wszystkich, dotyczących relacji między rodzicami a dziećmi. Czy zastanawiasz się, dlaczego? Jaka jest Twoja opinia na ten temat? Uważasz, że złość jest dobra czy zła? Jak w sposób praktyczny rodzice mogą sobie poradzić ze swoją złością? Jak mogą odreagować złość, którą czują na dziecko?   Moim zdaniem, temat jest tak trudny dla wielu rodziców dlatego, że nadal złość jest powszechnie potępianym uczuciem. Pokazują to również komentarze pozostawiane pod moimi postami. Dobry przykład stanowi taka wymiana spostrzeżeń: " złość?? irytacja?? bardzo często!! właściwie to od kilku tygodni codziennie zmagam się z własnymi emocjami (idą 3 ząbki i mały jest okropny) - w krytycznym momencie najczęściej zostawiam synka w łóżeczku na parę minut i wychodzę do pokoju obok - muszę dać sobie czas na wyciszenie, dwa głębsze w