Przejdź do głównej zawartości

Rozumiem Twoją Złość - Jak Skutecznie Radzić Sobie ze Złością Dziecka i Swoją, Zdobyć Jego Szacunek, Zaufanie i Zbudować Swój Autorytet?

Agata Turkiewicz, uczestniczka 9 Edycji: "Droga Basiu!! Jestem uczestniczką kursu, jak radzić sobie ze złością swoją i dziecka. Jestem pod ogromnym wrażeniem! Bardzo podobają mi się mechanizmy radzenia sobie z emocjami, o których mówisz. Sposób, w jaki rozbierasz złość na czynniki pierwsze i uczysz ją oswajać jest wg mnie fenomenalny." 


Barbara Dziobek
Małopolski Instytut
Rozwoju Rodziców


DO SEDNA
Kurs jest dla rodziców, których dewizą jest "do sedna". Dlaczego? Odpowiedź kryje się w pytaniu: Czy często oglądając wideo masz wrażenie, że byłoby szybciej, gdyby to było napisane?
Na tej formule jest oparty ten kurs, gdzie wszystkie informacje i ćwiczenia możesz przeczyć, a nawet wydrukować sobie i pracować na papierze. Dodatkowo dołączone są pliki MP3, aby można było słuchać lekcji i zawartych dodatkowo w nagraniach przykładów i komentarzy.

CO KONKRETNIE OTRZYMASZ?
To program składający się z 25 lekcji zawartych w 6 sesjach. Każda z lekcji przeznaczona jest na dany dzień: Wprowadzenie do lekcji - tzw. Notatki, Ćwiczenia w PDF - możesz je ściągnąć i wydrukować, oraz Nagrania w MP3 - możesz je pobrać na telefon i słuchać w dowolnym czasie. 

Wszystkie materiały otrzymujesz na zawsze! 
Możesz dowolną ilość razy czytać wskazówki, słuchać nagrań i robić ćwiczenia. W trakcie kursu wraz z innymi rodzicami wprowadzasz nowe umiejętności w życie. Możesz również dzielić się tym, co ci się udało osiągnąć i zadawać pytania innym rodzicom. Program jest tak opracowany, że jeśli chcesz, możesz poświęcić tylko 20-30 minut dziennie, by realizować go krok po kroku. 

CO KURS ZAWIERA? 
 • Nagrania audio w formacie mp3 
 • Zapisy wszystkich sesji w pdf 
 • Sesje Pytania i Odpowiedzi - nagrania mp3
 • Ćwiczenia gotowe do wydrukowania
 • Dodatkowe materiały na temat inteligencji emocjonalnej, rozwoju dziecka i radzenia sobie z emocjami w formatach pdf i audio
 • Wskazówki jak najlepiej wykorzystać kurs 
ORAZ:
 • Indywidualną konsultację 60 min o wartości 350,00 zł - czyli całą godzinę tylko dla Ciebie, sam na sam ze mną.
 • Kurs MP3 "Bunt Dwulatka" składający się z 4 części audio - w którym zebrałam wiedzę na temat tego, jak sobie radzić z dzieckiem w wieku buntu i przekory.
 • Dostęp do zamkniętej grypy wsparcia na FB ze wszystkich edycji, z pytaniami uczestników i moimi odpowiedziami oraz podpowiedziami członków grupy - gdzie możesz czytać pytania i odpowiedzi z poprzednich edycji a także:
  - wymieniać się doświadczeniami
  - pytać o rady lub podpowiadać sprawdzone rozwiązania
  - dzielić się swoimi sukcesami i troskami
  - dawać i otrzymywać wsparcie
  - doświadczyć zrozumienia i akceptacji
  - rozmawiać z innymi rodzicami, którzy mają podobne problemy
  - poznać inne mamy ze swojej okolicy
  - znaleźć nowych przyjaciół z dzieckiem w tym samym wieku

Monika, mama dwójki dzieci 6 i 3 lata: "Złość przedtem robiła ze mną co chce. Byłam znerwicowana, rozgoryczona, dostająca szału z byle powodu, np. wylanej wody przez moje dzieci! To było do momentu, gdy tutaj na stronie przeczytałam artykuł Basi o spirali złości. To było jakby o mnie! Wtedy, kiedy przeczytałam ten artykuł byłam na skraju załamania. Wyżywałam się na moich dzieciach za wszystko, co mnie spotkało i do tego wszystkiego miałam wrażenie, że dzieci mi złośliwie dokładają. Ten artykuł zmienił wszystko, miałam wrażenie, że to zrządzenie losu, cud. W końcu ktoś widzi zależność, którą ja widziałam całe życie, tylko nie wiedziałam jak to zmienić! W artykule było napisane, że to można przerwać. Ze złością dzieci oczywiście też sobie nie radziłam. Dlatego do Basi zadzwoniłam. Uważam, że złość potrafi niszczyć nam życie i czynić nas bardzo nieszczęśliwymi. Wszystko się zmieniło, od kiedy zapisałam się na kurs Rozumiem Twoją Złość. Wzięłam udział w warsztatach, pracuję z Basią na sesjach indywidualnych. Ten kurs zmienił moje życie, zmienił mnie. Zmienił mój stosunek do dzieci. Teraz potrafię się nimi cieszyć. :)" 

Kurs pokaże Ci, jak sobie radzić z negatywnymi emocjami, takimi jak złość, gniew, agresja. Pomoże zobaczyć przyczyny własnej złości, oswoić negatywne emocje, nauczyć siebie i dzieci wyrażania uczuć bez okazywania agresji. Poznasz skuteczne sposoby rozwiązywania sytuacji, gdy dziecko pada ofiarą złości i buntu. Pokażę ci jak zdobyć szacunek i zaufanie dziecka, żeby oprzeć na tym swój autorytet.

W EFEKCIE:
1. Dowiesz się jak radzić sobie z buntem, agresją dzieci.
2. Zastanowisz się nad źródłami własnej złości. 
3. Nauczysz się wyrażania uczuć bez okazywania agresji.
4. Odnajdziesz zapomniane potrzeby, które są powodem złości.
5. Oswoisz też inne "negatywne" emocje.
6. Zrozumiesz mechanizm działania złości.
7. Doświadczysz głębszego zrozumienia siebie i swojego dziecka.
8. Nauczysz się nowych metod postępowania.
9. Poprawisz jakość swoich kontaktów z dzieckiem.
10. Poznasz odpowiedzi na nurtujące cię pytania, będziesz mieć możliwość wymiany doświadczeń i wiele więcej!

"Kurs Rozumiem Twoją Złość w niesamowicie przystępny dla uczestnika sposób wprowadza nas w świat emocji. W kursie emocje - głównie złość - rozłożone są na czynniki pierwsze, pokazane zostają mechanizmy powstawania złości. Dzięki ich znajomości jesteśmy w stanie kontrolować swoje emocje. Okazuje się to niebywale łatwe. Uważam, że kurs powinien być obowiązkowy dla wszystkich świeżo upieczonych rodziców. Po co? Bo dzięki niemu po prostu łatwiej się żyje i wychowuje dziecko." Agata, świeżo upieczona mama." Agata, świeżo upieczona mama

"Jestem wdzięczna za konsultację z Basią. Ta rozmowa on-line bardzo dużo mi dała. Spojrzałam na całość moich 3 sytuacji z wnukami inaczej. Ciekawe, mądre pytania, uważność w słuchaniu, pozwoliły mi czuć się bardzo docenionym. To wielki dar, którym Basia dzieli się z innymi. Polecam zainteresowanym osobom skorzystać zarówno z rozmowy, jak też z kursu internetowego "Rozumiem Twoją Złość", w którym wzięłam udział. Basia jest niezwykłą osobą, ma duże zrozumienie tego co się dzieje, a jej głos uspakaja, tonuje. Bardzo chciałabym kiedyś z nią pracować! :)" Małgorzata Charaszkiewicz, babcia 7 wnucząt, Coach z Tarnowa

Jeśli znasz osoby które mogą potrzebować tej informacji, proszę przekaż im! 
Serdecznie zapraszam, Barbara Dziobek, Małopolski Instytut Rozwoju Rodziców