Przejdź do głównej zawartości

Wirtualna Akademia Rodzica - szczegóły kursu

Wirtualna Akademia Rodzica

 Połączenie wszystkiego co najlepsze 
w E-Kursie Rozumiem Twoją Złość®
i Warsztatach Umiejętności Wychowawczych


BARBARA DZIOBEK
...żeby świadomie budować kompletny system wychowania, który pozwoli ci zajrzeć w głąb siebie, poznać bliżej swoje dziecko, obywać się bez przemocy i manipulacji, oraz rozwiązywać problemy tak, abyście ty i twoje dziecko – byli zadowoleni.


Podczas tego 5-tygodniowego kursu poznasz:
 • Sprawdzone i skuteczne sposoby porozumiewania się z dzieckiem.
 • Sposoby komunikacji w rodzinie, dzięki którym przestaje być konieczne stosowanie systemu nagród i kar.
 • Sposoby budowania trwałych, bliskich, pełnych miłości relacji z dziećmi, zamiast manipulowania i sterowania dzieckiem.
 • Sposoby komunikowania swoich emocji i potrzeb, oraz rozwijania tych umiejętności u dzieci. 


Dlaczego wirtualnie?


 • bo nie wymaga siedzenia w sali przez wiele godzin, 
 • znajdowania opieki dla dziecka, 
 • wielkiego nakładu czasu i pieniędzy. 
Ale działa na korzyść Twoich relacji z dzieckiem i pomoże Ci zmienić je tak, aby po wakacjach wystartować bez problemów, które zwykle piętrzą się właśnie teraz i wymagają natychmiastowego rozwiązania, a odłożone na później generują dodatkowe problemy. Wspólnie możemy temu zapobiec! 
PODSUMUJMY

 • 5 tygodni wspólnej pracy
 • Podczas których sprawdzisz swoje umiejętności wychowawcze i otrzymasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, jakie kiedykolwiek przyszły Ci do głowy na temat wychowania!
 • W każdy poniedziałek dostaniesz ode mnie mail z nagraniem, ćwiczeniem i inspiracją dotyczącą umiejętności rodzicielskich.
 • W trakcie całego procesu możesz zadawać wszelkie pytania. Te, które zawsze chodziły Ci po głowie. Te, które obecnie Cię nurtują. Te, które sprawiają, że czujesz się bezradna, bezradny. Pytania na temat wychowania. O tym, jak poprawić relację z dzieckiem. O tym, co zrobić, żeby Cię dziecko zaczęło słuchać. O tym, jak zmienić podejście do konkretnego tematu, czy jak postąpić w konkretnej sytuacji w której jesteś... Pytania możesz wysłać w mailu - w każdym tygodniu terminem nadsyłania pytań jest piątek.
 • W każdą środę dostaniesz nagranie z odpowiedziami na pytania (możesz je zapisać na komputerze, telefonie, odtwarzaczu mp3).
 •  Wszystkie materiały otrzymujesz na zawsze!
„Mieszkam z mężem i synkiem na stałe w NY i gdyby nie e-kurs Basi,
nigdy nie miałabym szansy na udział w jej warsztatach. Dziękuję!” 

Ania Brown

„Spotkanie i rozmowa z Barbarą Dziobek jest momentem, w którym rodzic spotyka się sam ze sobą. Zmagając się z codziennością i walcząc o ciepłe relacje oraz rodzinny spokój postanowiłam skorzystać z jej pomocy. Niezwykle poruszającym momentem dla mnie była chwila, kiedy Basia opowiadała mi co dziecko chce nam zakomunikować swoim zachowaniem. Wspólnie z nią doszłyśmy do rozszyfrowania kodu, którym często posługuje się dziecko w kontaktach z rodzicami. Rozmowa z Basią przeniosła mnie w świat wewnętrznych pragnień i potrzeb mojego dziecka. Zrozumiałam, że prozaiczne sytuacje, które dla nas dorosłych nie mają większego znaczenia, dla naszych dzieci mogą stać się udręką prowadzącą do buntu, złości, czy apatii. Jeśli ktoś z Was chce naprawdę zrozumieć swoje dziecko, nadrobić stracony czas w budowaniu relacji z dzieckiem powinien bez zastanowienia skorzystać z jej pomocy. ”
Anna Nowak


„Od 8 lat jestem edukatorką i fascynuje mnie, co należy dziecku udostępnić aby jego rozwój był harmonijny a osiągnięcia co najmniej zadowalające. Krystalizowałam swoją teorię na ten temat podczas setek zajęć, warsztatów, pokazów i indywidualnych godzin pracy z dziećmi w różnym wieku, konsultowałam z wieloletnimi pedagogami i psychologami. Przyznam, że przeczytałam tu mądre wypowiedzi, przytomnie podejście do tematu i żadnej informacji potencjalnie szkodliwej dla rodzica i dziecka. Do tego wszystkie Twoje spostrzeżenia Basiu w zupełności pokrywają się z większością wniosków, jakie wysnułam przez ostatnie lata. Dlatego dziękuję Ci serdecznie za Twoje teksty. Rozwinę o pewną ciekawą ideę, w Polsce jeszcze niestety nieznaną. Ważne w Twoich tekstach jest to, jak podkreślasz więź między rodzicem a dzieckiem i jej znaczenie. Dla mnie sedno oddaje angielskie przysłowie "Jeśli chcesz nauczyć Jasia matematyki, musisz znać matematykę i Jasia". Na pewno będę Cię odwiedzać i dziękuję jeszcze raz: za przejrzystość myśli, zdrowy umiar i świeżość.”

Sonia Usarek

ILE TO KOSZTUJE?


Za cykl warsztatów o tej tematyce płaci się od 500 do 1000 zł, a mieszkając w Katowicach, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, czy w Stanach, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Holandii, Rosji, Słowenii, Austrii Irlandii...(to kraje ze statystyk strony) po prostu nie opłaca Ci się przyjechać do Krakowa! :) Chciałam wszystkim stworzyć jednakowe szanse. Dostępności i ceny. (Potrzebujesz do przelewu IBAN i BIC/Swift? Daj znać!)

Ponieważ też jestem rodzicem, staram się mieć na uwadze również Twój budżet. Wiem, że możesz mieć różne możliwości finansowe, dlatego przygotowałam 2 opcje. 


Opcja 1. 

Wysyłasz zgłoszenie z potwierdzeniem wpłaty
Na adres: rozwojrodzicow@gmail.com 

W treści maila wpisujeszImię i Nazwisko, wiek dziecka/dzieci, Akademia Rodzica
Wpłata na konto:
24 1160 2202 0000 0002 6555 8339
Nazwa odbiorcy: Barbara Dziobek MIRR
Tytułem: kurs Akademia Rodzica
Kwota: 257 złotych

Opcja 2. 
Jeśli chcesz zaoszczędzić i skorzystać z obu kursów: Wirtualnej Akademii Rodzica i E-Kursu Rozumiem Twoją Złość®-klik, to możesz zaoszczędzić kupując drugi kurs w niższej cenie:

257 złotych + 467 297 złotych
Zamiast 724 zł płacisz 554 złote i oszczędzasz 170 zł! 

Wyślij zgłoszenie z potwierdzeniem wpłaty
Na adres: rozwojrodzicow@gmail.com  
W treści maila wpisujeszImię i Nazwisko, wiek dziecka/dziecii, Akademia Rodzica i Kurs o złości
Wpłata na konto:
24 1160 2202 0000 0002 6555 8339
Nazwa odbiorcy: Barbara Dziobek MIRR
Tytułem
Akademia Rodzica i Kurs o złości
Kwota: 554 złote
Wszystkie materiały otrzymujesz na zawsze!WEŹ UDZIAŁ >>

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania - pytaj śmiało :)
Jest możliwość otrzymania rachunku. 
Obowiązuje kolejność zapisów. Liczba miejsc ograniczona.


"Basiu, chcę Ci podziękować za rewelacyjne warsztaty. Minęło już kilka lat od czasu, kiedy w nich uczestniczyłam, a do dziś korzystam z tej wiedzy. Jesteś jedną z nielicznych trenerek/nauczycieli (a z racji profesji znam ich baaaardzo dużo), którzy potrafią sprowadzić wiedzę do codziennej praktyki. A o to przecież nam chodzi. Co ciekawsze zdobyte na tych warsztatach umiejętności przydają mi się nie tylko przy dzieciach, ale również w biznesie. Polecam te warsztaty jako konieczne dla wszystkich rodziców, tych co chcą być rodzicami a nawet dla tych którzy chcą skuteczniej sprzedawać czy zarządzać. Opanowanie emocji rozmówcy i własnych to podstawa komunikacji czy z małym czy z dużym. Pozdrawiam Cię serdecznie, Renata."

Renata Kozłowska


"Kurs Rozumiem Twoją Złość w niesamowicie przystępny dla uczestnika sposób wprowadza nas w świat emocji. W kursie emocje - głównie złość - rozłożone są na czynniki pierwsze, pokazane zostają mechanizmy powstawania złości. Dzięki ich znajomości jesteśmy w stanie kontrolować swoje emocje. Okazuje się to niebywale łatwe. Uważam, że kurs powinien być obowiązkowy dla wszystkich świeżo upieczonych rodziców. Po co? Bo dzięki niemu po prostu łatwiej się żyje i wychowuje dziecko."

Agata TurkiewiczTwój Plan Akcji:
1. Robisz przelew
2. Wysyłasz zgłoszenie na adres: 
kontakt@wychowacdziecko.pl wraz z potwierdzeniem wpłaty
3. Otrzymujesz kurs
4. Wprowadzasz wskazówki w życie


Do usłyszenia! :)
Barbara Dziobek

Popularne posty z tego bloga

Jaki jest Twój zakres akceptacji?

Co sprawia, że jako rodzice mamy różne zakresy akceptacji? Na czym polegają główne różnice? Jakim jesteś rodzicem i czy zastanawiasz się skąd się bierze Twój zakres akceptacji? Dlaczego w zależności od dziecka zmienia się Twoja akceptacja? I czy można z tym coś zrobić? Trudno jest być przez cały czas akceptującym rodzicem dla dziecka, ponieważ jego zachowanie czasem wymaga skorygowania. Jednak czy zauważasz, że niektórzy ludzie mają tak, że nie podoba im się większość rzeczy, które robią ich dzieci? Czasem ich dzieci robią coś, co Tobie absolutnie nie przeszkadza i masz wrażenie, że właściwie nikomu by to nie przeszkadzało, a jednak ich matka lub ojciec stale zwraca im uwagę.  Różne zakresy akceptacji Ty sama możesz należeć do tej grupy rodziców, pytanie tylko, czy sobie to uświadamiasz. Są trzy grupy rodziców w zależności od zakresu akceptacji, jakim darzą swoje dzieci. Mały zakres akceptacji Jeśli należysz do wyżej opisanej grupy, to jesteś osobą o małym zakresie a

Rozwój emocjonalny dziecka - Ćwiczenia cz. 1 - Jak radzić sobie ze złością?

Ćwiczenie inteligencji emocjonalnej jest jak ruch na świeżym powietrzu - pożyteczne i zdrowe. Tak jak obiecałam, przygotowałam dla Ciebie kilka prostych ćwiczeń. Jedno z nich to zabawa z dzieckiem, ale może w niej wziąć udział cała rodzina. Dorosły człowiek zwykle bez trudu uświadamia sobie przyczyny złości - największą trudność sprawia mu zapanowanie nad sobą. Poniżej, w punkcie 1 znajdziesz baaardzo proste, sprawdzone i praktyczne wskazówki, jak radzić sobie z własną złością. Są tak proste, że większość osób znając te sposoby ignoruje je i lekceważy. Ja zachęcam do wypróbowania, bo wiem, że naprawdę działają.   W punkcie drugim umieściłam sposoby radzenia sobie ze złością dzieci. Tutaj najważniejsze jest przeprowadzenie pociechy krok po kroku przez burzę emocji. Zachęcam do korzystania z nich i na tej podstawie wypracowania własnych sposobów.  Punkt 3 zawiera ćwiczenie, które poprzez zabawę ma przede wszystkim dzieciom uświadomić, jak zmienia się wygląd, kiedy człowi

Jakie są Konsekwencje Braku Akceptacji i Dlaczego To Jest Takie Ważne Dla Ciebie i Twojego Dziecka?

O tym w jaki sposób radzisz sobie z zachowaniem dzieci, ze sobą i z wieloma sprawami w życiu, w ogromnej mierze decyduje to, jak sobie radzisz z emocjami . O tym , jak sobie radzisz z emocjami, decyduje w głównej mierze akceptacja . Również zachowanie Twojego dziecka jest zależne od tego ile akceptacji otrzymuje od Ciebie, i od drugiego z rodziców. Pragniesz, aby Twoje dziecko było szczęśliwe, pewne siebie i później czuło się w życiu spełnione, ale czy dajesz mu niezbędną do tego akceptację? Konsekwencje braku akceptacji to niezgoda na siebie, poczucie wyobcowania, czasem skłócenie i bunt nie tylko przeciwko rodzicom, ale też przeciwko sobie i wszystkim innym. Czasami do tego stopnia, że dziecko bojkotuje swoje poczynania i dorastając marnuje życie na obwinianiu siebie i innych o wszystko, co wydarza się nie po jego myśli. Zamiast cieszyć się tym, co jest, doceniać zalety i dostrzegać swoje mocne strony, zaczyna przede wszystkim wstydzić się swoich braków, i dużo czasu i energii pośw