Przejdź do głównej zawartości

Wirtualna Akademia Rodzica - szczegóły kursu

Wirtualna Akademia Rodzica

 Połączenie wszystkiego co najlepsze 
w E-Kursie Rozumiem Twoją Złość®
i Warsztatach Umiejętności Wychowawczych


BARBARA DZIOBEK
...żeby świadomie budować kompletny system wychowania, który pozwoli ci zajrzeć w głąb siebie, poznać bliżej swoje dziecko, obywać się bez przemocy i manipulacji, oraz rozwiązywać problemy tak, abyście ty i twoje dziecko – byli zadowoleni.


Podczas tego 5-tygodniowego kursu poznasz:
 • Sprawdzone i skuteczne sposoby porozumiewania się z dzieckiem.
 • Sposoby komunikacji w rodzinie, dzięki którym przestaje być konieczne stosowanie systemu nagród i kar.
 • Sposoby budowania trwałych, bliskich, pełnych miłości relacji z dziećmi, zamiast manipulowania i sterowania dzieckiem.
 • Sposoby komunikowania swoich emocji i potrzeb, oraz rozwijania tych umiejętności u dzieci. 


Dlaczego wirtualnie?


 • bo nie wymaga siedzenia w sali przez wiele godzin, 
 • znajdowania opieki dla dziecka, 
 • wielkiego nakładu czasu i pieniędzy. 
Ale działa na korzyść Twoich relacji z dzieckiem i pomoże Ci zmienić je tak, aby po wakacjach wystartować bez problemów, które zwykle piętrzą się właśnie teraz i wymagają natychmiastowego rozwiązania, a odłożone na później generują dodatkowe problemy. Wspólnie możemy temu zapobiec! 
PODSUMUJMY

 • 5 tygodni wspólnej pracy
 • Podczas których sprawdzisz swoje umiejętności wychowawcze i otrzymasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, jakie kiedykolwiek przyszły Ci do głowy na temat wychowania!
 • W każdy poniedziałek dostaniesz ode mnie mail z nagraniem, ćwiczeniem i inspiracją dotyczącą umiejętności rodzicielskich.
 • W trakcie całego procesu możesz zadawać wszelkie pytania. Te, które zawsze chodziły Ci po głowie. Te, które obecnie Cię nurtują. Te, które sprawiają, że czujesz się bezradna, bezradny. Pytania na temat wychowania. O tym, jak poprawić relację z dzieckiem. O tym, co zrobić, żeby Cię dziecko zaczęło słuchać. O tym, jak zmienić podejście do konkretnego tematu, czy jak postąpić w konkretnej sytuacji w której jesteś... Pytania możesz wysłać w mailu - w każdym tygodniu terminem nadsyłania pytań jest piątek.
 • W każdą środę dostaniesz nagranie z odpowiedziami na pytania (możesz je zapisać na komputerze, telefonie, odtwarzaczu mp3).
 •  Wszystkie materiały otrzymujesz na zawsze!
„Mieszkam z mężem i synkiem na stałe w NY i gdyby nie e-kurs Basi,
nigdy nie miałabym szansy na udział w jej warsztatach. Dziękuję!” 

Ania Brown

„Spotkanie i rozmowa z Barbarą Dziobek jest momentem, w którym rodzic spotyka się sam ze sobą. Zmagając się z codziennością i walcząc o ciepłe relacje oraz rodzinny spokój postanowiłam skorzystać z jej pomocy. Niezwykle poruszającym momentem dla mnie była chwila, kiedy Basia opowiadała mi co dziecko chce nam zakomunikować swoim zachowaniem. Wspólnie z nią doszłyśmy do rozszyfrowania kodu, którym często posługuje się dziecko w kontaktach z rodzicami. Rozmowa z Basią przeniosła mnie w świat wewnętrznych pragnień i potrzeb mojego dziecka. Zrozumiałam, że prozaiczne sytuacje, które dla nas dorosłych nie mają większego znaczenia, dla naszych dzieci mogą stać się udręką prowadzącą do buntu, złości, czy apatii. Jeśli ktoś z Was chce naprawdę zrozumieć swoje dziecko, nadrobić stracony czas w budowaniu relacji z dzieckiem powinien bez zastanowienia skorzystać z jej pomocy. ”
Anna Nowak


„Od 8 lat jestem edukatorką i fascynuje mnie, co należy dziecku udostępnić aby jego rozwój był harmonijny a osiągnięcia co najmniej zadowalające. Krystalizowałam swoją teorię na ten temat podczas setek zajęć, warsztatów, pokazów i indywidualnych godzin pracy z dziećmi w różnym wieku, konsultowałam z wieloletnimi pedagogami i psychologami. Przyznam, że przeczytałam tu mądre wypowiedzi, przytomnie podejście do tematu i żadnej informacji potencjalnie szkodliwej dla rodzica i dziecka. Do tego wszystkie Twoje spostrzeżenia Basiu w zupełności pokrywają się z większością wniosków, jakie wysnułam przez ostatnie lata. Dlatego dziękuję Ci serdecznie za Twoje teksty. Rozwinę o pewną ciekawą ideę, w Polsce jeszcze niestety nieznaną. Ważne w Twoich tekstach jest to, jak podkreślasz więź między rodzicem a dzieckiem i jej znaczenie. Dla mnie sedno oddaje angielskie przysłowie "Jeśli chcesz nauczyć Jasia matematyki, musisz znać matematykę i Jasia". Na pewno będę Cię odwiedzać i dziękuję jeszcze raz: za przejrzystość myśli, zdrowy umiar i świeżość.”

Sonia Usarek

ILE TO KOSZTUJE?


Za cykl warsztatów o tej tematyce płaci się od 500 do 1000 zł, a mieszkając w Katowicach, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, czy w Stanach, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Holandii, Rosji, Słowenii, Austrii Irlandii...(to kraje ze statystyk strony) po prostu nie opłaca Ci się przyjechać do Krakowa! :) Chciałam wszystkim stworzyć jednakowe szanse. Dostępności i ceny. (Potrzebujesz do przelewu IBAN i BIC/Swift? Daj znać!)

Ponieważ też jestem rodzicem, staram się mieć na uwadze również Twój budżet. Wiem, że możesz mieć różne możliwości finansowe, dlatego przygotowałam 2 opcje. 


Opcja 1. 

Wysyłasz zgłoszenie z potwierdzeniem wpłaty
Na adres: rozwojrodzicow@gmail.com 

W treści maila wpisujeszImię i Nazwisko, wiek dziecka/dzieci, Akademia Rodzica
Wpłata na konto:
24 1160 2202 0000 0002 6555 8339
Nazwa odbiorcy: Barbara Dziobek MIRR
Tytułem: kurs Akademia Rodzica
Kwota: 257 złotych

Opcja 2. 
Jeśli chcesz zaoszczędzić i skorzystać z obu kursów: Wirtualnej Akademii Rodzica i E-Kursu Rozumiem Twoją Złość®-klik, to możesz zaoszczędzić kupując drugi kurs w niższej cenie:

257 złotych + 467 297 złotych
Zamiast 724 zł płacisz 554 złote i oszczędzasz 170 zł! 

Wyślij zgłoszenie z potwierdzeniem wpłaty
Na adres: rozwojrodzicow@gmail.com  
W treści maila wpisujeszImię i Nazwisko, wiek dziecka/dziecii, Akademia Rodzica i Kurs o złości
Wpłata na konto:
24 1160 2202 0000 0002 6555 8339
Nazwa odbiorcy: Barbara Dziobek MIRR
Tytułem
Akademia Rodzica i Kurs o złości
Kwota: 554 złote
Wszystkie materiały otrzymujesz na zawsze!WEŹ UDZIAŁ >>

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania - pytaj śmiało :)
Jest możliwość otrzymania rachunku. 
Obowiązuje kolejność zapisów. Liczba miejsc ograniczona.


"Basiu, chcę Ci podziękować za rewelacyjne warsztaty. Minęło już kilka lat od czasu, kiedy w nich uczestniczyłam, a do dziś korzystam z tej wiedzy. Jesteś jedną z nielicznych trenerek/nauczycieli (a z racji profesji znam ich baaaardzo dużo), którzy potrafią sprowadzić wiedzę do codziennej praktyki. A o to przecież nam chodzi. Co ciekawsze zdobyte na tych warsztatach umiejętności przydają mi się nie tylko przy dzieciach, ale również w biznesie. Polecam te warsztaty jako konieczne dla wszystkich rodziców, tych co chcą być rodzicami a nawet dla tych którzy chcą skuteczniej sprzedawać czy zarządzać. Opanowanie emocji rozmówcy i własnych to podstawa komunikacji czy z małym czy z dużym. Pozdrawiam Cię serdecznie, Renata."

Renata Kozłowska


"Kurs Rozumiem Twoją Złość w niesamowicie przystępny dla uczestnika sposób wprowadza nas w świat emocji. W kursie emocje - głównie złość - rozłożone są na czynniki pierwsze, pokazane zostają mechanizmy powstawania złości. Dzięki ich znajomości jesteśmy w stanie kontrolować swoje emocje. Okazuje się to niebywale łatwe. Uważam, że kurs powinien być obowiązkowy dla wszystkich świeżo upieczonych rodziców. Po co? Bo dzięki niemu po prostu łatwiej się żyje i wychowuje dziecko."

Agata TurkiewiczTwój Plan Akcji:
1. Robisz przelew
2. Wysyłasz zgłoszenie na adres: 
kontakt@wychowacdziecko.pl wraz z potwierdzeniem wpłaty
3. Otrzymujesz kurs
4. Wprowadzasz wskazówki w życie


Do usłyszenia! :)
Barbara Dziobek

Popularne posty z tego bloga

Na jakim stopniu drabiny gniewu jesteś?

Dr Ross Campbell w swojej książce "Sztuka akceptacji" opowiedział bardzo ciekawą historię, która być może ma miejsce w wielu domach: "Byłem kiedyś z wizytą u rodziny, w której ojciec miał ogromne poczucie humoru. Mówił coś bardzo zabawnego, ilekroć jego żona lub któreś z nastolatków poruszało trudny temat. W konsekwencji żadne z nich nie nauczyło się odpowiednio wyrażać swojego gniewu, lecz uciekali się do zachowań pasywno-agresywnych. Za każdym razem, gdy chłopiec był sfrustrowany lub znalazł się w sytuacji wywołującej gniew, skarżył się na silny ból głowy. Dziewczynka zaś dawała upust swojemu gniewowi w inny sposób. Oferowała matce pomoc np. w kuchni lub przy sprzątaniu, ale wykonywała te obowiązki tak beznadziejnie, że matka miała z tego powodu jeszcze więcej pracy."

Pisząc o różnych umiejętnościach wychowawczych, często podkreślam jak ważny jest odpowiedni stosunek do złości i radzenie sobie z nią. Nie bez powodu, ponieważ doświadczenie pokazuje, że ma ona na na…

17 Sposobów Na Odreagowanie Złości Na Dziecko

Temat złości jest bardzo trudnym tematem. Przede wszystkim ze względu na nasz stosunek do tego uczucia. Jest to w ogóle jedno z najtrudniejszych zagadnień spośród wszystkich, dotyczących relacji między rodzicami a dziećmi. Czy zastanawiasz się, dlaczego? Jaka jest Twoja opinia na ten temat? Uważasz, że złość jest dobra czy zła? Jak w sposób praktyczny rodzice mogą sobie poradzić ze swoją złością? Jak mogą odreagować złość, którą czują na dziecko? Moim zdaniem, temat jest tak trudny dla wielu rodziców dlatego, że nadal złość jest powszechnie potępianym uczuciem. Pokazują to również komentarze pozostawiane pod moimi postami. Dobry przykład stanowi taka wymiana spostrzeżeń:
"złość?? irytacja?? bardzo często!! właściwie to od kilku tygodni codziennie zmagam się z własnymi emocjami (idą 3 ząbki i mały jest okropny) - w krytycznym momencie najczęściej zostawiam synka w łóżeczku na parę minut i wychodzę do pokoju obok - muszę dać sobie czas na wyciszenie, dwa głębsze wdechy i powrót &…

Kiedy dziecko czuje się niekochane?

Jest dowiedzione, że na całe nasze życie najbardziej wpływa historia naszego dzieciństwa. Są wśród nas ludzie dorośli, którzy gdy się głębiej zaczną nad tym zastanawiać, dochodzą do wniosku, że nie czuli się kochanymi dziećmi. 
Co to znaczy być niekochanym dzieckiem? 
Takie dziecko nie czuje, że się je widzi i lubi takim, jakie jest. Ma poczucie, że trzeba pasować do oczekiwań rodziców i być takie, jak sobie rodzice wyobrażają, że być powinno. Inaczej mówiąc nie może być takie, jakie jest...