Przejdź do głównej zawartości

Teraz 3 pakiety do wyboru!


Dziś o godzinie 18 startujemy 

Kurs składa się z 25 lekcji zawartych w 6 sesjach. 
Każda z lekcji przeznaczona jest na dany dzień - możesz je pobrać na telefon i słuchać w dowolnym czasie. 

Wszystkie materiały otrzymujesz na zawsze! 
Możesz dowolną ilość razy czytać wskazówki, słuchać nagrań i robić ćwiczenia. W trakcie kursu wraz z innymi rodzicami wprowadzasz nowe umiejętności w życie. Możesz również dzielić się tym, co ci się udało osiągnąć i zadawać pytania innym rodzicom. Program jest tak opracowany, że jeśli chcesz, możesz poświęcić tylko 15-20 minut dziennie, by realizować go krok po kroku. 

CO KURS ZAWIERA? (3 pakiety do wyboru)
 • nagrania audio w formacie mp3 
 • zapisy sesji i instrukcji w pdf 
 • Sesje Pytania i Odpowiedzi 
 • Ćwiczenia gotowe do wydrukowania
 • Dodatkowe materiały edukacyjne pdf i audio
 • Wskazówki jak najlepiej wykorzystać kurs 
 • Dostęp do zamkniętej grypy wsparcia na FB ze wszystkich edycji
Cena Pakietu Standard 399 zł 
 • Indywidualna konsultacja 90 minut o wartości 250,00 zł - czyli półtorej godziny tylko dla Ciebie, sam na sam ze mną on-line (Skype lub telefon).
I DO WYBORU:
  • E-book "12 Małych Kroków do Porozumienia z Dzieckiem" - 12 lekcji o tym, na czym polega faktyczna przyczyna wielkich kłopotów, jak skutecznie można je załagodzić, które sposoby działają na krótką metę, szkodzą relacji i są destrukcyjne dla dziecka. Czy i jak można zapobiec buntowi oraz jak uniknąć coraz większej złości i agresji u małego dziecka.
  LUB:
  • E-book "Jak być dobrym i mądrym rodzicem", dzięki któremu odpowiesz sobie na pytania: Jakie zasady są najbardziej odpowiednie dla mnie i mojego dziecka i jak się zachować, gdy pojawia się problem. Jak wychować samodzielnego, pewnego siebie i zadowolonego z życia człowieka oraz jak wpływać na postawy i wartości wyznawane przez Twoje dziecko. Jak kształtować w dziecku właściwe wyobrażenia o sobie i świecie. Jak nauczyć dziecko szacunku wobec innych i przyzwoitości, jednocześnie ucząc go obrony własnych praw. Oraz czego do tego potrzebujesz. 
   Pakiet Premium jest dla tych z Was, które chcą wiedzieć więcej. 
   Cena Pakietu Premium 599 zł 
    W Pakiecie VIP dodatkowo:
    • 3 Indywidualne konsultacje po 90 minut każda, razem 750,00 zł - czyli 3 razy półtorej godziny tylko dla Ciebie, sam na sam ze mną on-line (Skype lub telefon)
    • Mini kurs mp3 "Bunt Dwulatka" składający się z 4 części audio - w którym zebrałam wiedzę na temat tego, jak sobie radzić z dzieckiem w wieku buntu i przekory. 
    • E-book "12 Małych Kroków do Porozumienia z Dzieckiem" - 12 lekcji o tym, na czym polega faktyczna przyczyna wielkich kłopotów, jak skutecznie można je załagodzić, które sposoby działają na krótką metę, szkodzą relacji i są destrukcyjne dla dziecka. Czy i jak można zapobiec buntowi oraz jak uniknąć coraz większej złości i agresji u małego dziecka.
    • Kurs E-Mail "Zazdrość Dzieci" dzięki któremu poznasz największe błędy rodziców, które podsycają zazdrość między dziećmi i co trzeba zrobić, aby odbudować więź między rodzeństwem oraz jak przygotować dziecko na przyjecie noworodka.
    • E-book "Jak być dobrym i mądrym rodzicem" dzięki któremu odpowiesz sobie na pytania: jakie zasady są najbardziej odpowiednie dla mnie i mojego dziecka i jak się zachować, gdy pojawia się problem. Jak wychować samodzielnego, pewnego siebie i zadowolonego z życia człowieka oraz jak wpływać na postawy i wartości wyznawane przez Twoje dziecko. Jak kształtować w dziecku właściwe wyobrażenia o sobie i świecie. Jak nauczyć dziecko szacunku wobec innych i przyzwoitości, jednocześnie ucząc go obrony własnych praw. Oraz czego do tego potrzebujesz. 
    Pakiet VIP to doskonały wybór, dla tych z Was, które chcą wiedzieć więcej oraz skorzystać z dodatkowego wsparcia podczas realizacji kursu. 
    Cena Pakietu VIP 1149 zł 

    Komentarze

    Popularne posty z tego bloga

    Rozwój emocjonalny dziecka - Ćwiczenia cz. 1 - Jak radzić sobie ze złością?

    Ćwiczenie inteligencji emocjonalnej jest jak ruch na świeżym powietrzu - pożyteczne i zdrowe. Tak jak obiecałam, przygotowałam dla Ciebie kilka prostych ćwiczeń. Jedno z nich to zabawa z dzieckiem, ale może w niej wziąć udział cała rodzina. Dorosły człowiek zwykle bez trudu uświadamia sobie przyczyny złości - największą trudność sprawia mu zapanowanie nad sobą. Poniżej, w punkcie 1 znajdziesz baaardzo proste, sprawdzone i praktyczne wskazówki, jak radzić sobie z własną złością. Są tak proste, że większość osób znając te sposoby ignoruje je i lekceważy. Ja zachęcam do wypróbowania, bo wiem, że naprawdę działają.   W punkcie drugim umieściłam sposoby radzenia sobie ze złością dzieci. Tutaj najważniejsze jest przeprowadzenie pociechy krok po kroku przez burzę emocji. Zachęcam do korzystania z nich i na tej podstawie wypracowania własnych sposobów.  Punkt 3 zawiera ćwiczenie, które poprzez zabawę ma przede wszystkim dzieciom uświadomić, jak zmienia się wygląd, kiedy człowi

    Na jakim stopniu drabiny gniewu jesteś?

    Dr Ross Campbell w swojej książce "Sztuka akceptacji" opowiedział bardzo ciekawą historię, która być może ma miejsce w wielu domach: "Byłem kiedyś z wizytą u rodziny, w której ojciec miał ogromne poczucie humoru. Mówił coś bardzo zabawnego, ilekroć jego żona lub któreś z nastolatków poruszało trudny temat. W konsekwencji żadne z nich nie nauczyło się odpowiednio wyrażać swojego gniewu, lecz uciekali się do zachowań pasywno-agresywnych. Za każdym razem, gdy chłopiec był sfrustrowany lub znalazł się w sytuacji wywołującej gniew, skarżył się na silny ból głowy. Dziewczynka zaś dawała upust swojemu gniewowi w inny sposób. Oferowała matce pomoc np. w kuchni lub przy sprzątaniu, ale wykonywała te obowiązki tak beznadziejnie, że matka miała z tego powodu jeszcze więcej pracy." Pisząc o różnych umiejętnościach wychowawczych, często podkreślam jak ważny jest odpowiedni stosunek do złości i radzenie sobie z nią. Nie bez powodu, ponieważ doświadczenie pokazuje, że ma ona na

    17 Sposobów Na Odreagowanie Złości Na Dziecko

    Temat złości jest bardzo trudnym tematem. Przede wszystkim ze względu na nasz stosunek do tego uczucia. Jest to w ogóle jedno z najtrudniejszych zagadnień spośród wszystkich, dotyczących relacji między rodzicami a dziećmi. Czy zastanawiasz się, dlaczego? Jaka jest Twoja opinia na ten temat? Uważasz, że złość jest dobra czy zła? Jak w sposób praktyczny rodzice mogą sobie poradzić ze swoją złością? Jak mogą odreagować złość, którą czują na dziecko?   Moim zdaniem, temat jest tak trudny dla wielu rodziców dlatego, że nadal złość jest powszechnie potępianym uczuciem. Pokazują to również komentarze pozostawiane pod moimi postami. Dobry przykład stanowi taka wymiana spostrzeżeń: " złość?? irytacja?? bardzo często!! właściwie to od kilku tygodni codziennie zmagam się z własnymi emocjami (idą 3 ząbki i mały jest okropny) - w krytycznym momencie najczęściej zostawiam synka w łóżeczku na parę minut i wychodzę do pokoju obok - muszę dać sobie czas na wyciszenie, dwa głębsze w