Przejdź do głównej zawartości

TYLKO DZIŚ -10% NA KURS Jak Zdobyć Szacunek Dziecka i Zbudować Swój Autorytet


Agata Turkiewicz, uczestniczka 9 Edycji: "Droga Basiu!! Jestem uczestniczką kursu. Jestem pod ogromnym wrażeniem! Bardzo podobają mi się mechanizmy radzenia sobie z emocjami, o których mówisz. Sposób, w jaki rozbierasz je na czynniki pierwsze i uczysz je oswajać jest wg mnie fenomenalny. Dzięki temu lepiej rozumiem jak okazywać i jak uczyć szacunku moje dziecko!" 

DLACZEGO E-KURS WŁAŚNIE?
 •  Bo nie musisz wychodzić z domu
 •  Bo nie musisz szukać opieki do dzieci
 •  Bo dostajesz wszystko na swoją skrzynkę e-mail
 •  Bo przerabiasz ćwiczenia kiedy masz czas i ochotę
 •  Bo możesz ściągnąć pliki na telefon i nie musisz siedzieć przy komputerze 
 •  Bo otrzymujesz całą wiedzą na zawsze!

CO KONKRETNIE OTRZYMASZ?

To program składający się z 25 lekcji zawartych w 6 sesjach. Każda z lekcji przeznaczona jest na dany dzień - możesz je pobrać na telefon i słuchać w dowolnym czasie. 

Wszystkie materiały otrzymujesz na zawsze! 
Możesz dowolną ilość razy czytać wskazówki, słuchać nagrań i robić ćwiczenia. W trakcie kursu wraz z innymi rodzicami wprowadzasz nowe umiejętności w życie. Możesz również dzielić się tym, co ci się udało osiągnąć i zadawać pytania innym rodzicom. Program jest tak opracowany, że jeśli chcesz, możesz poświęcić tylko 15-20 minut dziennie, by realizować go krok po kroku. 

CO KURS ZAWIERA? (3 pakiety do wyboru)

Pakiet Standard:
 • nagrania audio w formacie mp3 
 • zapisy sesji i instrukcji w pdf 
 • Sesje Pytania i Odpowiedzi 
 • Ćwiczenia gotowe do wydrukowania
 • Dodatkowe materiały edukacyjne pdf i audio
 • Wskazówki jak najlepiej wykorzystać kurs 
 • Dostęp do zamkniętej grypy wsparcia na FB ze wszystkich edycji
Cena Pakietu Standard 399 zł 
TYLKO DZIŚ -10% RABATU z okazji Prima Aprilis TUTAJ

 • Indywidualna konsultacja 90 minut o wartości 250,00 zł - czyli półtorej godziny tylko dla Ciebie, sam na sam ze mną on-line (Skype lub telefon).
I DO WYBORU:
   • E-book "12 Małych Kroków do Porozumienia z Dzieckiem" - 12 lekcji o tym, na czym polega faktyczna przyczyna wielkich kłopotów, jak skutecznie można je załagodzić, które sposoby działają na krótką metę, szkodzą relacji i są destrukcyjne dla dziecka. Czy i jak można zapobiec buntowi oraz jak uniknąć coraz większej złości i agresji u małego dziecka.
   LUB
    • E-book "Jak być dobrym i mądrym rodzicem", dzięki któremu odpowiesz sobie na pytania: Jakie zasady są najbardziej odpowiednie dla mnie i mojego dziecka i jak się zachować, gdy pojawia się problem. Jak wychować samodzielnego, pewnego siebie i zadowolonego z życia człowieka oraz jak wpływać na postawy i wartości wyznawane przez Twoje dziecko. Jak kształtować w dziecku właściwe wyobrażenia o sobie i świecie. Jak nauczyć dziecko szacunku wobec innych i przyzwoitości, jednocześnie ucząc go obrony własnych praw. Oraz czego do tego potrzebujesz. 
     Pakiet Premium jest dla tych z Was, które chcą wiedzieć więcej. 
     Cena Pakietu Premium 599 zł 
     TYLKO DZIŚ -10% RABATU z okazji Prima Aprilis TUTAJ
      W Pakiecie VIP dodatkowo:
      • 3 Indywidualne konsultacje po 90 minut każda, razem 750,00 zł - czyli 3 razy półtorej godziny tylko dla Ciebie, sam na sam ze mną on-line (Skype lub telefon)
      • Mini kurs mp3 "Bunt Dwulatka" składający się z 4 części audio - w którym zebrałam wiedzę na temat tego, jak sobie radzić z dzieckiem w wieku buntu i przekory. 
      • E-book "12 Małych Kroków do Porozumienia z Dzieckiem" - 12 lekcji o tym, na czym polega faktyczna przyczyna wielkich kłopotów, jak skutecznie można je załagodzić, które sposoby działają na krótką metę, szkodzą relacji i są destrukcyjne dla dziecka. Czy i jak można zapobiec buntowi oraz jak uniknąć coraz większej złości i agresji u małego dziecka.
      • Kurs E-Mail "Zazdrość Dzieci" dzięki któremu poznasz największe błędy rodziców, które podsycają zazdrość między dziećmi i co trzeba zrobić, aby odbudować więź między rodzeństwem oraz jak przygotować dziecko na przyjecie noworodka.
      • E-book "Jak być dobrym i mądrym rodzicem" dzięki któremu odpowiesz sobie na pytania: jakie zasady są najbardziej odpowiednie dla mnie i mojego dziecka i jak się zachować, gdy pojawia się problem. Jak wychować samodzielnego, pewnego siebie i zadowolonego z życia człowieka oraz jak wpływać na postawy i wartości wyznawane przez Twoje dziecko. Jak kształtować w dziecku właściwe wyobrażenia o sobie i świecie. Jak nauczyć dziecko szacunku wobec innych i przyzwoitości, jednocześnie ucząc go obrony własnych praw. Oraz czego do tego potrzebujesz. 
      Pakiet VIP to doskonały wybór, dla tych z Was, które chcą wiedzieć więcej oraz skorzystać z dodatkowego wsparcia podczas realizacji kursu. 
      Cena Pakietu VIP 1149 zł 
      TYLKO DZIŚ -10% RABATU z okazji Prima Aprilis TUTAJ

      Monika, mama dwójki dzieci 6 i 3 lata: "Byłam znerwicowana, rozgoryczona, dostająca szału z byle powodu, np. wylanej wody przez moje dzieci! Złość przedtem robiła ze mną co chce. To było do momentu, gdy tutaj na stronie przeczytałam artykuł Basi o spirali złości. To było jakby o mnie! Wtedy, kiedy przeczytałam ten artykuł byłam na skraju załamania. Wyżywałam się na moich dzieciach za wszystko, co mnie spotkało i do tego wszystkiego miałam wrażenie, że dzieci mi złośliwie dokładają. Ten artykuł zmienił wszystko, miałam wrażenie, że to zrządzenie losu, cud. W końcu ktoś widzi zależność, którą ja widziałam całe życie, tylko nie wiedziałam jak to zmienić! W artykule było napisane, że to można przerwać. Ze złością dzieci oczywiście też sobie nie radziłam. Dlatego do Basi zadzwoniłam. Uważam, że złość potrafi niszczyć nam życie i czynić nas bardzo nieszczęśliwymi. Wszystko się zmieniło, od kiedy zapisałam się na kurs Jak Zdobyć Szacunek Dzieci. Wzięłam udział w warsztatach, pracuję z Basią na sesjach indywidualnych. Ten kurs zmienił moje życie, zmienił mnie. Zmienił mój stosunek do dzieci. Teraz potrafię się nimi cieszyć. :)" 

      Kurs pokaże Ci, jak zdobyć szacunek i zaufanie dziecka, żeby oprzeć na tym swój autorytet. Jak sobie radzić z negatywnymi emocjami, takimi jak złość, gniew, agresja. Pomoże zobaczyć przyczyny własnej złości, oswoić negatywne emocje, nauczyć siebie i dzieci wyrażania uczuć bez okazywania agresji. Poznasz skuteczne sposoby rozwiązywania problemów i nauki szacunku. 

      W EFEKCIE:
      1. Dowiesz się jak z szacunkiem radzić sobie z buntem i złością dzieci.
      2. Zastanowisz się nad źródłami własnej złości. 
      3. Nauczysz się wyrażania uczuć bez okazywania braku szacunku.
      4. Odnajdziesz zapomniane potrzeby, które pomogą Ci uczyć i okazywać szacunek do siebie i dzieci.
      5. Oswoisz też inne silne emocje.
      6. Zrozumiesz mechanizm tworzenia szacunku.
      7. Doświadczysz głębszego zrozumienia siebie i swojego dziecka.
      8. Nauczysz się nowych metod postępowania.
      9. Poprawisz jakość swoich kontaktów z dzieckiem.
      10. Poznasz odpowiedzi na nurtujące cię pytania, będziesz mieć możliwość wymiany doświadczeń i wiele więcej!

      "Kurs w niesamowicie przystępny dla uczestnika sposób wprowadza nas w świat emocji. Uczy jak budować i okazywać szacunek dziecku. W kursie emocje - głównie złość - rozłożone są na czynniki pierwsze, pokazane zostają mechanizmy powstawania złości. Dzięki ich znajomości jesteśmy w stanie kontrolować swoje emocje. Okazuje się to niebywale łatwe. Uważam, że kurs powinien być obowiązkowy dla wszystkich świeżo upieczonych rodziców. Po co? Bo dzięki niemu po prostu łatwiej się żyje i wychowuje dziecko." Agata, świeżo upieczona mama." Agata, świeżo upieczona mama

      "Jestem wdzięczna za kurs i konsultację z Basią. Ta rozmowa on-line bardzo dużo mi dała. Spojrzałam na całość moich 3 sytuacji z wnukami inaczej. Ciekawe, mądre pytania, uważność w słuchaniu, pozwoliły mi czuć się bardzo docenionym. To wielki dar, którym Basia dzieli się z innymi. Polecam zainteresowanym osobom skorzystać zarówno z rozmowy, jak też z kursu internetowego "Jak zdobyć szacunek dziecka", w którym wzięłam udział. Basia jest niezwykłą osobą, ma duże zrozumienie tego co się dzieje, a jej głos uspakaja, tonuje. Bardzo chciałabym kiedyś z nią pracować! :)" Małgorzata Charaszkiewicz, babcia 7 wnucząt, Coach z Tarnowa

      A zatem WYŚLIJ zgłoszenie 

      Jeśli mieszkasz za granicą i potrzebujesz IBAN lub BIC(Swift)
      TO NAPISZ DO MNIE :)
      Jeśli znasz osoby które mogą potrzebować tej informacji, proszę przekaż im! 
      Serdecznie zapraszam, Barbara Dziobek, Małopolski Instytut Rozwoju Rodziców

      Komentarze

      Popularne posty z tego bloga

      Na jakim stopniu drabiny gniewu jesteś?

      Dr Ross Campbell w swojej książce "Sztuka akceptacji" opowiedział bardzo ciekawą historię, która być może ma miejsce w wielu domach: "Byłem kiedyś z wizytą u rodziny, w której ojciec miał ogromne poczucie humoru. Mówił coś bardzo zabawnego, ilekroć jego żona lub któreś z nastolatków poruszało trudny temat. W konsekwencji żadne z nich nie nauczyło się odpowiednio wyrażać swojego gniewu, lecz uciekali się do zachowań pasywno-agresywnych. Za każdym razem, gdy chłopiec był sfrustrowany lub znalazł się w sytuacji wywołującej gniew, skarżył się na silny ból głowy. Dziewczynka zaś dawała upust swojemu gniewowi w inny sposób. Oferowała matce pomoc np. w kuchni lub przy sprzątaniu, ale wykonywała te obowiązki tak beznadziejnie, że matka miała z tego powodu jeszcze więcej pracy."

      Pisząc o różnych umiejętnościach wychowawczych, często podkreślam jak ważny jest odpowiedni stosunek do złości i radzenie sobie z nią. Nie bez powodu, ponieważ doświadczenie pokazuje, że ma ona na na…

      17 Sposobów Na Odreagowanie Złości Na Dziecko

      Temat złości jest bardzo trudnym tematem. Przede wszystkim ze względu na nasz stosunek do tego uczucia. Jest to w ogóle jedno z najtrudniejszych zagadnień spośród wszystkich, dotyczących relacji między rodzicami a dziećmi. Czy zastanawiasz się, dlaczego? Jaka jest Twoja opinia na ten temat? Uważasz, że złość jest dobra czy zła? Jak w sposób praktyczny rodzice mogą sobie poradzić ze swoją złością? Jak mogą odreagować złość, którą czują na dziecko? Moim zdaniem, temat jest tak trudny dla wielu rodziców dlatego, że nadal złość jest powszechnie potępianym uczuciem. Pokazują to również komentarze pozostawiane pod moimi postami. Dobry przykład stanowi taka wymiana spostrzeżeń:
      "złość?? irytacja?? bardzo często!! właściwie to od kilku tygodni codziennie zmagam się z własnymi emocjami (idą 3 ząbki i mały jest okropny) - w krytycznym momencie najczęściej zostawiam synka w łóżeczku na parę minut i wychodzę do pokoju obok - muszę dać sobie czas na wyciszenie, dwa głębsze wdechy i powrót &…

      Kiedy dziecko czuje się niekochane?

      Jest dowiedzione, że na całe nasze życie najbardziej wpływa historia naszego dzieciństwa. Są wśród nas ludzie dorośli, którzy gdy się głębiej zaczną nad tym zastanawiać, dochodzą do wniosku, że nie czuli się kochanymi dziećmi. 
      Co to znaczy być niekochanym dzieckiem? 
      Takie dziecko nie czuje, że się je widzi i lubi takim, jakie jest. Ma poczucie, że trzeba pasować do oczekiwań rodziców i być takie, jak sobie rodzice wyobrażają, że być powinno. Inaczej mówiąc nie może być takie, jakie jest...