Przejdź do głównej zawartości

TYLKO DZIŚ -10% NA KURS Jak Zdobyć Szacunek Dziecka i Zbudować Swój Autorytet


Agata Turkiewicz, uczestniczka 9 Edycji: "Droga Basiu!! Jestem uczestniczką kursu. Jestem pod ogromnym wrażeniem! Bardzo podobają mi się mechanizmy radzenia sobie z emocjami, o których mówisz. Sposób, w jaki rozbierasz je na czynniki pierwsze i uczysz je oswajać jest wg mnie fenomenalny. Dzięki temu lepiej rozumiem jak okazywać i jak uczyć szacunku moje dziecko!" 

DLACZEGO E-KURS WŁAŚNIE?
 •  Bo nie musisz wychodzić z domu
 •  Bo nie musisz szukać opieki do dzieci
 •  Bo dostajesz wszystko na swoją skrzynkę e-mail
 •  Bo przerabiasz ćwiczenia kiedy masz czas i ochotę
 •  Bo możesz ściągnąć pliki na telefon i nie musisz siedzieć przy komputerze 
 •  Bo otrzymujesz całą wiedzą na zawsze!

CO KONKRETNIE OTRZYMASZ?

To program składający się z 25 lekcji zawartych w 6 sesjach. Każda z lekcji przeznaczona jest na dany dzień - możesz je pobrać na telefon i słuchać w dowolnym czasie. 

Wszystkie materiały otrzymujesz na zawsze! 
Możesz dowolną ilość razy czytać wskazówki, słuchać nagrań i robić ćwiczenia. W trakcie kursu wraz z innymi rodzicami wprowadzasz nowe umiejętności w życie. Możesz również dzielić się tym, co ci się udało osiągnąć i zadawać pytania innym rodzicom. Program jest tak opracowany, że jeśli chcesz, możesz poświęcić tylko 15-20 minut dziennie, by realizować go krok po kroku. 

CO KURS ZAWIERA? (3 pakiety do wyboru)

Pakiet Standard:
 • nagrania audio w formacie mp3 
 • zapisy sesji i instrukcji w pdf 
 • Sesje Pytania i Odpowiedzi 
 • Ćwiczenia gotowe do wydrukowania
 • Dodatkowe materiały edukacyjne pdf i audio
 • Wskazówki jak najlepiej wykorzystać kurs 
 • Dostęp do zamkniętej grypy wsparcia na FB ze wszystkich edycji
Cena Pakietu Standard 399 zł 
TYLKO DZIŚ -10% RABATU z okazji Prima Aprilis TUTAJ

 • Indywidualna konsultacja 90 minut o wartości 250,00 zł - czyli półtorej godziny tylko dla Ciebie, sam na sam ze mną on-line (Skype lub telefon).
I DO WYBORU:
   • E-book "12 Małych Kroków do Porozumienia z Dzieckiem" - 12 lekcji o tym, na czym polega faktyczna przyczyna wielkich kłopotów, jak skutecznie można je załagodzić, które sposoby działają na krótką metę, szkodzą relacji i są destrukcyjne dla dziecka. Czy i jak można zapobiec buntowi oraz jak uniknąć coraz większej złości i agresji u małego dziecka.
   LUB
    • E-book "Jak być dobrym i mądrym rodzicem", dzięki któremu odpowiesz sobie na pytania: Jakie zasady są najbardziej odpowiednie dla mnie i mojego dziecka i jak się zachować, gdy pojawia się problem. Jak wychować samodzielnego, pewnego siebie i zadowolonego z życia człowieka oraz jak wpływać na postawy i wartości wyznawane przez Twoje dziecko. Jak kształtować w dziecku właściwe wyobrażenia o sobie i świecie. Jak nauczyć dziecko szacunku wobec innych i przyzwoitości, jednocześnie ucząc go obrony własnych praw. Oraz czego do tego potrzebujesz. 
     Pakiet Premium jest dla tych z Was, które chcą wiedzieć więcej. 
     Cena Pakietu Premium 599 zł 
     TYLKO DZIŚ -10% RABATU z okazji Prima Aprilis TUTAJ
      W Pakiecie VIP dodatkowo:
      • 3 Indywidualne konsultacje po 90 minut każda, razem 750,00 zł - czyli 3 razy półtorej godziny tylko dla Ciebie, sam na sam ze mną on-line (Skype lub telefon)
      • Mini kurs mp3 "Bunt Dwulatka" składający się z 4 części audio - w którym zebrałam wiedzę na temat tego, jak sobie radzić z dzieckiem w wieku buntu i przekory. 
      • E-book "12 Małych Kroków do Porozumienia z Dzieckiem" - 12 lekcji o tym, na czym polega faktyczna przyczyna wielkich kłopotów, jak skutecznie można je załagodzić, które sposoby działają na krótką metę, szkodzą relacji i są destrukcyjne dla dziecka. Czy i jak można zapobiec buntowi oraz jak uniknąć coraz większej złości i agresji u małego dziecka.
      • Kurs E-Mail "Zazdrość Dzieci" dzięki któremu poznasz największe błędy rodziców, które podsycają zazdrość między dziećmi i co trzeba zrobić, aby odbudować więź między rodzeństwem oraz jak przygotować dziecko na przyjecie noworodka.
      • E-book "Jak być dobrym i mądrym rodzicem" dzięki któremu odpowiesz sobie na pytania: jakie zasady są najbardziej odpowiednie dla mnie i mojego dziecka i jak się zachować, gdy pojawia się problem. Jak wychować samodzielnego, pewnego siebie i zadowolonego z życia człowieka oraz jak wpływać na postawy i wartości wyznawane przez Twoje dziecko. Jak kształtować w dziecku właściwe wyobrażenia o sobie i świecie. Jak nauczyć dziecko szacunku wobec innych i przyzwoitości, jednocześnie ucząc go obrony własnych praw. Oraz czego do tego potrzebujesz. 
      Pakiet VIP to doskonały wybór, dla tych z Was, które chcą wiedzieć więcej oraz skorzystać z dodatkowego wsparcia podczas realizacji kursu. 
      Cena Pakietu VIP 1149 zł 
      TYLKO DZIŚ -10% RABATU z okazji Prima Aprilis TUTAJ

      Monika, mama dwójki dzieci 6 i 3 lata: "Byłam znerwicowana, rozgoryczona, dostająca szału z byle powodu, np. wylanej wody przez moje dzieci! Złość przedtem robiła ze mną co chce. To było do momentu, gdy tutaj na stronie przeczytałam artykuł Basi o spirali złości. To było jakby o mnie! Wtedy, kiedy przeczytałam ten artykuł byłam na skraju załamania. Wyżywałam się na moich dzieciach za wszystko, co mnie spotkało i do tego wszystkiego miałam wrażenie, że dzieci mi złośliwie dokładają. Ten artykuł zmienił wszystko, miałam wrażenie, że to zrządzenie losu, cud. W końcu ktoś widzi zależność, którą ja widziałam całe życie, tylko nie wiedziałam jak to zmienić! W artykule było napisane, że to można przerwać. Ze złością dzieci oczywiście też sobie nie radziłam. Dlatego do Basi zadzwoniłam. Uważam, że złość potrafi niszczyć nam życie i czynić nas bardzo nieszczęśliwymi. Wszystko się zmieniło, od kiedy zapisałam się na kurs Jak Zdobyć Szacunek Dzieci. Wzięłam udział w warsztatach, pracuję z Basią na sesjach indywidualnych. Ten kurs zmienił moje życie, zmienił mnie. Zmienił mój stosunek do dzieci. Teraz potrafię się nimi cieszyć. :)" 

      Kurs pokaże Ci, jak zdobyć szacunek i zaufanie dziecka, żeby oprzeć na tym swój autorytet. Jak sobie radzić z negatywnymi emocjami, takimi jak złość, gniew, agresja. Pomoże zobaczyć przyczyny własnej złości, oswoić negatywne emocje, nauczyć siebie i dzieci wyrażania uczuć bez okazywania agresji. Poznasz skuteczne sposoby rozwiązywania problemów i nauki szacunku. 

      W EFEKCIE:
      1. Dowiesz się jak z szacunkiem radzić sobie z buntem i złością dzieci.
      2. Zastanowisz się nad źródłami własnej złości. 
      3. Nauczysz się wyrażania uczuć bez okazywania braku szacunku.
      4. Odnajdziesz zapomniane potrzeby, które pomogą Ci uczyć i okazywać szacunek do siebie i dzieci.
      5. Oswoisz też inne silne emocje.
      6. Zrozumiesz mechanizm tworzenia szacunku.
      7. Doświadczysz głębszego zrozumienia siebie i swojego dziecka.
      8. Nauczysz się nowych metod postępowania.
      9. Poprawisz jakość swoich kontaktów z dzieckiem.
      10. Poznasz odpowiedzi na nurtujące cię pytania, będziesz mieć możliwość wymiany doświadczeń i wiele więcej!

      "Kurs w niesamowicie przystępny dla uczestnika sposób wprowadza nas w świat emocji. Uczy jak budować i okazywać szacunek dziecku. W kursie emocje - głównie złość - rozłożone są na czynniki pierwsze, pokazane zostają mechanizmy powstawania złości. Dzięki ich znajomości jesteśmy w stanie kontrolować swoje emocje. Okazuje się to niebywale łatwe. Uważam, że kurs powinien być obowiązkowy dla wszystkich świeżo upieczonych rodziców. Po co? Bo dzięki niemu po prostu łatwiej się żyje i wychowuje dziecko." Agata, świeżo upieczona mama." Agata, świeżo upieczona mama

      "Jestem wdzięczna za kurs i konsultację z Basią. Ta rozmowa on-line bardzo dużo mi dała. Spojrzałam na całość moich 3 sytuacji z wnukami inaczej. Ciekawe, mądre pytania, uważność w słuchaniu, pozwoliły mi czuć się bardzo docenionym. To wielki dar, którym Basia dzieli się z innymi. Polecam zainteresowanym osobom skorzystać zarówno z rozmowy, jak też z kursu internetowego "Jak zdobyć szacunek dziecka", w którym wzięłam udział. Basia jest niezwykłą osobą, ma duże zrozumienie tego co się dzieje, a jej głos uspakaja, tonuje. Bardzo chciałabym kiedyś z nią pracować! :)" Małgorzata Charaszkiewicz, babcia 7 wnucząt, Coach z Tarnowa

      A zatem WYŚLIJ zgłoszenie 

      Jeśli mieszkasz za granicą i potrzebujesz IBAN lub BIC(Swift)
      TO NAPISZ DO MNIE :)
      Jeśli znasz osoby które mogą potrzebować tej informacji, proszę przekaż im! 
      Serdecznie zapraszam, Barbara Dziobek, Małopolski Instytut Rozwoju Rodziców

      Komentarze

      Popularne posty z tego bloga

      Jaki jest Twój zakres akceptacji?

      Co sprawia, że jako rodzice mamy różne zakresy akceptacji? Na czym polegają główne różnice? Jakim jesteś rodzicem i czy zastanawiasz się skąd się bierze Twój zakres akceptacji? Dlaczego w zależności od dziecka zmienia się Twoja akceptacja? I czy można z tym coś zrobić? Trudno jest być przez cały czas akceptującym rodzicem dla dziecka, ponieważ jego zachowanie czasem wymaga skorygowania. Jednak czy zauważasz, że niektórzy ludzie mają tak, że nie podoba im się większość rzeczy, które robią ich dzieci? Czasem ich dzieci robią coś, co Tobie absolutnie nie przeszkadza i masz wrażenie, że właściwie nikomu by to nie przeszkadzało, a jednak ich matka lub ojciec stale zwraca im uwagę.  Różne zakresy akceptacji Ty sama możesz należeć do tej grupy rodziców, pytanie tylko, czy sobie to uświadamiasz. Są trzy grupy rodziców w zależności od zakresu akceptacji, jakim darzą swoje dzieci. Mały zakres akceptacji Jeśli należysz do wyżej opisanej grupy, to jesteś osobą o małym zakresie a

      Rozwój emocjonalny dziecka - Ćwiczenia cz. 1 - Jak radzić sobie ze złością?

      Ćwiczenie inteligencji emocjonalnej jest jak ruch na świeżym powietrzu - pożyteczne i zdrowe. Tak jak obiecałam, przygotowałam dla Ciebie kilka prostych ćwiczeń. Jedno z nich to zabawa z dzieckiem, ale może w niej wziąć udział cała rodzina. Dorosły człowiek zwykle bez trudu uświadamia sobie przyczyny złości - największą trudność sprawia mu zapanowanie nad sobą. Poniżej, w punkcie 1 znajdziesz baaardzo proste, sprawdzone i praktyczne wskazówki, jak radzić sobie z własną złością. Są tak proste, że większość osób znając te sposoby ignoruje je i lekceważy. Ja zachęcam do wypróbowania, bo wiem, że naprawdę działają.   W punkcie drugim umieściłam sposoby radzenia sobie ze złością dzieci. Tutaj najważniejsze jest przeprowadzenie pociechy krok po kroku przez burzę emocji. Zachęcam do korzystania z nich i na tej podstawie wypracowania własnych sposobów.  Punkt 3 zawiera ćwiczenie, które poprzez zabawę ma przede wszystkim dzieciom uświadomić, jak zmienia się wygląd, kiedy człowi

      Jakie są Konsekwencje Braku Akceptacji i Dlaczego To Jest Takie Ważne Dla Ciebie i Twojego Dziecka?

      O tym w jaki sposób radzisz sobie z zachowaniem dzieci, ze sobą i z wieloma sprawami w życiu, w ogromnej mierze decyduje to, jak sobie radzisz z emocjami . O tym , jak sobie radzisz z emocjami, decyduje w głównej mierze akceptacja . Również zachowanie Twojego dziecka jest zależne od tego ile akceptacji otrzymuje od Ciebie, i od drugiego z rodziców. Pragniesz, aby Twoje dziecko było szczęśliwe, pewne siebie i później czuło się w życiu spełnione, ale czy dajesz mu niezbędną do tego akceptację? Konsekwencje braku akceptacji to niezgoda na siebie, poczucie wyobcowania, czasem skłócenie i bunt nie tylko przeciwko rodzicom, ale też przeciwko sobie i wszystkim innym. Czasami do tego stopnia, że dziecko bojkotuje swoje poczynania i dorastając marnuje życie na obwinianiu siebie i innych o wszystko, co wydarza się nie po jego myśli. Zamiast cieszyć się tym, co jest, doceniać zalety i dostrzegać swoje mocne strony, zaczyna przede wszystkim wstydzić się swoich braków, i dużo czasu i energii pośw